Wpis z mikrobloga

@mlody_szybki jeszcze rok temu byłem gruby i schudłem. Sam z siebie. Wiesz czemu? Bo nie słuchałem #!$%@? jak twoje. Jak ktoś jest gruby i słucha o byciu ciężko chorym to jasne, że nie będzie wierzył, że może zrzucić wagę. A ty jesteś jednym z pseudoekspertów to zapewniającym. Zamiast nawijać mi jakież to choroby się ma z powodu otyłości, przegadaj może jednemu otyłemu jak schudnąć. Tłuszcz to nie wyrok.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: dobrze że wszyscy ludzie są tacy jak ty i otyli z tego samego powodu. jak jestes gruby bo wpieprzasz za dwóch bo lubisz to rzeczywiście nie jest ciężko schudnąć, jak masz zniszczoną psychikę to jest, wyrocznio
  • Odpowiedz
@mlody_szybki tylko, że od zniszczonej psychiki się ma depresję a nie brzuch. Ludzie łapią depresję po wzroście wagi,a rzadko na odwrót. A tacy jak ty usilnie chcą im wmówić że jest na odwrót xDDD. Więcej pozytywnej gadki, mniej takiego #!$%@? jak twoje grubasku. Żegnam i nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 1
@rrdzony Damian Parol to jedyny dietetyk-celebryta, ktorego naprawde szanuje. Nie dosc, ze do swoich teorii zawsze podaje zrodla to jeszczze ma poczucie humoru. Plus dla doktorka!
  • Odpowiedz
Wiem że jesteście młodzi (plusujący) ale chciałem wam zdradzić że dopóki jest wolność słowa to grubasy i cieniasy mają prawo mówić co im ślina na język przyniesie i to niezależnie od tego czy wam się to podoba czy nie, oraz czy mają rację czy nie.
  • Odpowiedz
@rrdzony: Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, bez względu na to z kim mamy do czynienia - co innego tolerancja; tak, osoby otyłe mają prawo do bycia tolerowanym.
Miłość z kolei jest procesem fizjologicznym którego celem jest zachęcić nas do tworzenia związków i rozmnażania - śmierdzi mi tu na kilometr metafizycznym rozumieniem tego zjawiska.
Każdy może czuć się seksownie, podobnie jak każdy może czuć się inteligentny czy szybki na 100 metrów -
  • Odpowiedz
@rrdzony: No z tym korzystaniem plaż, basenu itd, to trzeba coś zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak samo jak się nie wpuszcza ludzi z zakaźnymi chorobami skory, brudasów czy ludzi z innymi problemami higienicznymi, tak się nie powinno wpuszczać spaślaków. Są tak samo obrzydliwi, jak ci, co się nie myją i tak samo rażąco naruszają podstawy estetyki. No i swoim obnoszeniem się promują chorobę, jaka jest otyłość.
  • Odpowiedz