Wpis z mikrobloga

@rafal-masny: pb potrzebujesz matury z matmy rozszerzonej na pewno. Pierwsze dwa semestry to całeczki i duzo matmy. Programowania uczą od podstaw, natomiast samemu też dobrze mieć jakieś pojęcie. Różnica pomiędzy UWB, a PB jest taka, że na polibudzie poznasz działanie komputera zaczynając od rezystora, a kończąc na stronach internetowych.
Dzięki. A Ty uczysz/uczyłeś się na UWB czy PB? Ogólnie jestem po technikum informatycznym, ale poziom w mojej szkole to jest dno. Na infę rozszerzoną nie chodzę, bo się przeniosłem na WOS. Na infie nic nie robiliśmy... Nie wiem, może jeszcze angol wezmę. Matma na maturze jest chora IMO, słaby nie jestem, no ale... Matura w '20
Na informatyke jest brany pod uwagę jeden przedmot punktowany do wyboru na maturze (fizyka, informatyka). Do tego matma + języki i wychodzi ilość punktów. Bez matmy rozszerzonej raczej ciężko będzie się dostać (Chyba że infe lub fizyke na maturce zrobisz na 100%). Jak coś to polecam fizyke na maturze bo jest mega prosta do zrobienia na 40%+ a praktycznie 0 nauki tylko uważanie na zajęciach. A jak się poduczysz w domu to