Wpis z mikrobloga

Dzień 7/30 #freakzmedytuje

Dopadł mnie kryzys. W trakcie poczułem, że to co robię jest bez sensu, że w zasadzie to tylko siebie oszukuje, że to nic nie zmieni i powinienem natychmiast przestać marnować swój czas. Poddałem się siedząc i obserwując co będzie się pojawiało, olbrzymie zwątpienie, same negatywne myśli we wszelkich tematach. Ot tyle, że wysiedziałem, nic nie wyniosłem, nie dostawiłem kroku w przód. Brakuje mi motywacji, to co działało wcześniej teraz już przestało. Będzie trudno, no cóż może jutro pójdzie lepiej.

#medytacja #przemyslenia #30dnichallenge #30dnibezprokrastynacji #freakz
Pobierz Freakz - Dzień 7/30 #freakzmedytuje

Dopadł mnie kryzys. W trakcie poczułem, że to ...
źródło: comment_U2qXJRSpydQ7exFTfr9YVYesqFsoCSS9.jpg
  • 6
@Freakz:

W trakcie poczułem, że to co robię jest bez sensu, że w zasadzie to tylko siebie oszukuje, że to nic nie zmieni i powinienem natychmiast przestać marnować swój czas. Poddałem się siedząc i obserwując co będzie się pojawiało, olbrzymie zwątpienie, same negatywne myśli we wszelkich tematach.

Całe moje życie w jednym zdaniu
Pobierz Zgrywajac_twardziela - @Freakz: 
 W trakcie poczułem, że to co robię jest bez sensu, ...
źródło: comment_FNSGelZm9husiUIRbmDDyxBXwWbriOT2.gif
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Freakz: Jutro jak będziesz siadał znowu to Twój stan umysłu będzie inny niż dziś tak że nie przejmuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli w trakcie targają tobą mocne emocje odpuszczasz obiekt medytacji i tylko obserwujesz.Let it come, let it be, let it go.Trudności które pojawiają się wykorzystujesz jako sposobność do obserwacji jak działa umysł.Gromadzisz wiedzę.

nie dostawiłem kroku w przód


Wydaje mi się że masz zbyt
@Dreampilot: Dziękuję za tą garść bardzo mądrych słów. Tzn. próbowałem już wiele razy, ale nigdy nie udało mi się dłużej niż miesiąc. Chciałbym aby tym razem, był ten dłuższy raz. Oczekuje zbyt wiele i zbyt szybko, mam tak w każdej dziedzinie zycia, to przekleństwo. Mam nadzieję, że medytacja nauczy mnie cierpliwości.