Wpis z mikrobloga

Dobra mirki jest #sprawa
Dzis mam 11 rocznice związku i zapomniałem coś kupić xD
Jedyny otwarty sklep to jakies małe spożywczaki i intermarche i pewnie jakies gastro.. jakieś pomysły co kupić/zrobić?? Alko odpada, wieczorny wypad też bo dziecko. Nie musi byc nic super konkretnego bo skromnie obchodzimy ten dzien, ale obchodzimy.
#ratunku #prosba #pomocy #rocznica #niedziela #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 68
  • Odpowiedz
Niestety kwiatow nie udalo sie kupic, kwiaciarnie zamkniete, ulewa u nas taka ze z auta wyjsc nie idzie wiec targowisko puste, przy cmentarzu tez, w bp nie bylo nawet panie sie patrzaly na mnie jak na glupka xD
Kupilem picollo, mala paczke lays paprykowych, zdrapke i jej ulubione czekolady truskawkowe.. moze to slaby prezent ale generalnie to nigdy nie dawalismy sobie nic "drogiego" na rocznice. Na kolacje pewnie sobie cos zamowimy jesli
ZnienawidziszMnie - Niestety kwiatow nie udalo sie kupic, kwiaciarnie zamkniete, ulew...

źródło: comment_ud4cU59Svve6sJIoQS2cmCFfH25249t6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: dziekuje za wołanie, w sumie tak sobie przypomniałam ze mozna by zrobić jeszcze samemu bukiet ze zdrapek jeśli je lubi. Wystatczą patyczki do szaszłykow, zdrapki taśma klejąca i moze kokardka dla ozdoby( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak sie prezent podobal?
  • Odpowiedz
@Anaxa byl usmiech jak zobaczyla paczke, tylko zdrapka jakas oszukańcza bo nic nie dała wygrać phiii a bukiet zdrapek to też spoko pomysł, może przy nastepnej okazji o ile znów nie przypomni mi sie na ostatnią chwile
  • Odpowiedz