Wpis z mikrobloga

28 lat samotny przegryw, a zachciało mi się wakacji, gdzie polecacie wyjechać singlowi? Najlepiej chyba jakieś wycieczki objazdowe? Może Gruzja, jakieś Węgry, Czechy, bo Rzym i ciepłe kraje to raczej dla par i normików? Doradźcie coś, bo mam dość jednostajności w życiu, budżet nie gra roli
#przegryw
  • 87
  • Odpowiedz
@dwupawlan_janu: ja akurat nie bylem sam, ale w naszej grupie były cztery osoby które były same. Jedna to taki typowy Mirek który raczej stroni od kontaktow z kimkolwiek. Z tego co zaobserwowałem to bawił się całkiem nieźle. No i trzy kobiety jedna wariatka, jedna taka co lubi potańczyć i pośpiewać i jedna która była odpowiednikiem tego Mirka tylko ze czasami się odezwała. Ogólnie Rzym polecam z całego serca. Ja jestem
  • Odpowiedz
@dwupawlan_janu możesz spróbować znaleźć kogoś do podróży na jakiejś grupie na fb gdzie szukają towarzysza podróży lub na olneo.pl tyle że jest taka sama sytuacja co na tinderze, możesz znać biegle 5 języków, ogarniać teren itd itp, a i tak dziewczyna wybierze przystojniaka ale może trafisz na jakiegoś dobrego ziomka na podróż, spróbować nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
@dwupawlan_janu: Ja wykupiłem na wrzesień przelot z Amsterdamu do Wenecji, a z tamtąd rejs wycieczkowcem przez włochy, Chorwację, aż do Grecji i powrót. Całość zajmie 8 dni, a ja wziąłem dodatkowo kajute z balkonem by obserwować morze.
1500€ za taki wypad tylko
  • Odpowiedz
@dwupawlan_janu:
Jak chcesz gdzieś blisko a nie znasz dobrze jakiegoś innego języka to polecam czeską Pragę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem 2 lata temu jechać z kumplem, ale miał wypadek i ostatecznie sam byłem - za niewielkie pieniądze hotel na przedmieściach, 15 minut metrem do centrum, świetne miejsca oraz jedzenie.

Najbardziej zapadła mi w pamięci wyprawa na piechotę z centrum do ZOO - jakieś 5h
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
mógł byś napisać coś więcej informacji na ten temat lub podesłać linka gdzie szukać takich rejsów ?

@Kiritsugu1155: konkretnie widziałem w ofercie bluewaterclub.pl ale widzę, że gdy wpisać w google: rejsy dla singli, to znajdują się też inne oferty.

Pewnie można iść poza żeglarstwo i próbować googlać: wyjazdy grupowe dla singli, ale nie próbowałem. Nie jestem singlem już od dawna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hans_Landa: dzięki za protipy. Co do języka to ogarniam w miarę niemiecki z racji mojej pracy w tym kraju oraz nieźle rozumiem angielski, gorzej z mówieniem, bo myli mi się z niemieckim, ale jakbym się rozgadał to pewnie dałbym radę.
  • Odpowiedz