Wpis z mikrobloga

28 lat samotny przegryw, a zachciało mi się wakacji, gdzie polecacie wyjechać singlowi? Najlepiej chyba jakieś wycieczki objazdowe? Może Gruzja, jakieś Węgry, Czechy, bo Rzym i ciepłe kraje to raczej dla par i normików? Doradźcie coś, bo mam dość jednostajności w życiu, budżet nie gra roli
#przegryw
  • 87
  • Odpowiedz
@dwupawlan_janu:
Będąc w podobnej sytuacji zaliczyłem 3x wakacje w pojedynkę. Zdecydowałem się na wariant Januszowo - aktywny, czyli all inclusive, ale obowiązkowo wynajem samochodu na 2 dni. Ostatnie dwa wyjazdy to Teneryfa i Majorka. Było całkiem spoko, jedynie wieczorami czasem łapały lekkie dołki, gdy wokół same pary i rodzinki, ale w ciągu dnia jak można się odciąć ze słuchawkami na uszach na pięknej plaży czy z drinkiem przy basenie było
  • Odpowiedz
@dwupawlan_janu obczaj sobie klub podróżnicy Soliści. Jeśli nie chcesz siedzieć w hotelu cały czas to mają fajne kierunki i większość osób jeździ solo. Poznajcecie się dopiero na lotnisku i podróżujecie razem jak ekipa. Byłem 3 razy i polecam. Zawsze fajna ekipa się trafiła :)
  • Odpowiedz
@tenner: szczerze to wolałbym jakieś zwiedzanie, ewentualnie góry czy krajobrazy, natomiast morze czy tropiki niespecjalnie mnie kręcą, mieszkałem rok w świnoujściu i mi wystarczy, leżenie na plaży to nie moje klimaty
  • Odpowiedz
28 lat samotny przegryw, a zachciało mi się wakacji, gdzie polecacie wyjechać singlowi?


@dwupawlan_janu: załóż konto na couchsurfing.org i znajdź jakichś hostów w twoim wieku i z podobnymi zainteresowanymi. Zacznij od Polski :-) I ogarnij podstawy angielskiego, to ci znakomicie ułatwi podróżowanie.
  • Odpowiedz
@dwupawlan_janu: było też kilka osób które pojechały solo, to można zamienić parę słów. Większość czasu to jest zwiedzania i słuchanie co przewodnik mówi, więc fakt bycia samemu lub z kimś nie ma żadnego wpływu, bo jesteś skupiony na czymś innym. Nikt nie jedzie na objazdówki po to żeby poznać innych ludzi, więc nie ma spiny
  • Odpowiedz