Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w kościele podczas modlitwy wiernych usłyszałem cyt. "Obyś tęczową zarazę poskromić raczył, ciebie prosimy...". Ja nie wiem, czasem chciałbym się przekonać co do kościoła, ale do tej instytucji naprawdę się nie da przekonać, choćby przez takie teksty pełne nienawiści (znaczy się katolickiego miłosierdzia). Naprawdę ludzie, poprzez ideologie #lgbt wszyscy nagle staniemy się homoseksualistami, zaczęliście już odczuwać jakieś pierwsze oznaki nabywania homoseksualizmu? Bo ja w sumie ostatnio jadąc w autobusie zauważyłem chłopaka lvl może 22 i mówię sobie, cyt. ale fajny chłopak. Da się to jakoś powstrzymać? Czy to nas wszystkich czeka? BOŻE PLS POSKROM TĘ ZARAZĘ CZYM PRĘDZEJ, MY NIE CHCEMY BYĆ GEJAMI, LUBIMY CYCKI I PENIS IN WAGINA BOŻE PLS XD
#bekazkatoli #4konserwy #bekazprawakow #neuropa
  • 74
  • Odpowiedz
@insomnia_: ah, jak to pięknie powiedział Cejrowski:" z głupkami nie ma co dyskutować, przed głupkami trzeba się bronić" i nie odznaczaj mnie więcej, czas mam ale dla bliskich. Wy ode mnie spływać.
  • Odpowiedz
@insomnia_: jak ktoś Ci będzie proponować dotykać gówna, a Ty mu odmowisz, bo nie chcesz tak brudzić to będziesz tchórz? Tak samo i rozmowa z wami jest gówno warta, więc nie prowokuj mnie bym Cie wrzucił na czarną.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: @insomnia_: Zostawcie tego wielkiego człowieka w spokoju, on ma wartościowe poglądy i dużo ciekawych zajęć, nie ma czasu na prowadzenie merytorycznych dyskusji, woli go spędzić z rodziną, przykładny polak, dobry obywatel, ojciec jakich nam trzeba. A wy lewaki dupa cicho, tylko byście chcieli odbierać jego cenny czas na to, żeby powiedział choć jedną logiczną rzecz. Tfu
  • Odpowiedz