Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w kościele podczas modlitwy wiernych usłyszałem cyt. "Obyś tęczową zarazę poskromić raczył, ciebie prosimy...". Ja nie wiem, czasem chciałbym się przekonać co do kościoła, ale do tej instytucji naprawdę się nie da przekonać, choćby przez takie teksty pełne nienawiści (znaczy się katolickiego miłosierdzia). Naprawdę ludzie, poprzez ideologie #lgbt wszyscy nagle staniemy się homoseksualistami, zaczęliście już odczuwać jakieś pierwsze oznaki nabywania homoseksualizmu? Bo ja w sumie ostatnio jadąc w autobusie zauważyłem chłopaka lvl może 22 i mówię sobie, cyt. ale fajny chłopak. Da się to jakoś powstrzymać? Czy to nas wszystkich czeka? BOŻE PLS POSKROM TĘ ZARAZĘ CZYM PRĘDZEJ, MY NIE CHCEMY BYĆ GEJAMI, LUBIMY CYCKI I PENIS IN WAGINA BOŻE PLS XD
#bekazkatoli #4konserwy #bekazprawakow #neuropa
  • 74
  • Odpowiedz
zaczęliście już odczuwać jakieś pierwsze oznaki nabywania homoseksualizmu


@soronprfbs: Oczywiście, ja od wiosny jestem już bi, daję sobie do końca roku czas i będę 100% pure homo. Ostatnio poskramiałem w pupcię pewnego narodowca, który odkrył na nowo swoją seksualność po akcji w Białymstoku. Aż musiałem po kamagrę sięgnąć, tak mu się spodobało.
  • Odpowiedz
Bo ja w sumie ostatnio jadąc w autobusie zauważyłem chłopaka lvl może 22 i mówię sobie, cyt. ale fajny chłopak. Da się to jakoś powstrzymać?

@soronprfbs: Nie, nie da. Proponuję złożyć podanie do neuropy, nie ma dla Ciebie ratunku.
  • Odpowiedz
@insomnia_: Halo #neuropa, słyszałem że mogę złożyć u was podanie - przez waszą ideologie lpg przestaje mnie interesować seks z kobietą, zróbcie coś z tym. Nie jestem sam, pewnie są nas już miliony, zaraz cały naród...
  • Odpowiedz
@soronprfbs

Nie opieraj się. Akceptacja to najlepsza rzecz jaką możesz w tym momencie dla siebie zrobić. Potem już pójdzie z górki i będziesz polował nad Wisłą na jakieś młode ciałka.

  • Odpowiedz
zaczęliście już odczuwać jakieś pierwsze oznaki nabywania homoseksualizmu?


@soronprfbs: ja zacząłem ocierać się o drzewa. Wszystko przez to, że nikt nie obalił hipotezy o środowiskowych determinantach zarażania się orientacją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@insomnia_ @soronprfbs: To jest tęczowa zaraza to fakt, coś jak wrzód na zdrowym organizmie narodu, ale ten ruch to tylko pionki i plan czegoś większego, coś w stylu wpuszczenia imigrantów do Europy. Ktoś chce ludzi podzielić, poróżnić i sprawić by zaczęli że sobą walczyć. Zastanów się idioto, bo ciężko Cie nazwać inaczej, lpg atakuje katolików, atakuje ich najświętsze wartości i nic sobie z tego nie robi, więc kościół się
  • Odpowiedz
@Harmonia: kto traktuje homo jako coś normalnego? To nigdy nie będzie normalne i w pełni zaakceptowane w środowisku, co najwyżej ludzie będą udawać że to akceptują, ale nie z własnej woli, a ze strachu o oskarżenie przed dyskryminacją.
  • Odpowiedz
@Prespekt: Nazywasz mnie idiotą, po czym okazujesz szacunek pisząc "Cię", tak z dużej litery. Kościół oczywiście może się modlić, ale nazywając się chrześcijanami nie powinni robić tego przy użyciu takich słów. Masz w ogóle niezłe myślenie, wróciłeś z zebrania Rycerstwa Niepokalanej? XDDD
  • Odpowiedz
@Prespekt: Aaaaaaa poczekaj, pewnie żadne ocieplenie klimatu też nie istnieje? Nie niesie żadnych katastrofalnych skutków dla środowiska? Zgadłem? Zajmijcie się sprawami ważnymi a skończcie knuć spiskowe teorie na temat środowisk #lgbt, bo to śmieszne XD
  • Odpowiedz
@Prespekt:

lpg atakuje katolików, atakuje ich najświętsze wartości i nic sobie z tego nie robi, więc kościół się za nich modli, bo co ma innego zrobić?

Może przestać szczuć i oczerniać? Naprawdę to da więcej niż jakieś modlitwy i udawanie, że to z "troski". XD

Homo było od zawsze, żyli sobie normalnie i kościół istniał i nikt nikomu w drogę
  • Odpowiedz
@Prespekt

Zastanów się idioto, bo ciężko Cie nazwać inaczej, lpg atakuje katolików, atakuje ich najświętsze wartości i nic sobie z tego nie robi, więc kościół się za nich modli, bo co ma innego zrobić?


Przypomnij sobie kolego, kto przez ostatnie 2000 lat prześladował homoseksualistów i wyzywał ich od najgorszych. Obecna nagonka wynika z tego, że zaczęli coraz głośniej postulować swoje hasła.
  • Odpowiedz
Dobra to mój ostatni post tutaj, bo szkoda mi na was marnować czasu. Tak odniosę się jedynie jeszcze do tego twojego pochopnego wniosku @soronprfbs, że uważasz że Ciebie szanuje, bo napisałem Cie z dużej - słownik. A nie szanuje Cie, ani też nie czuje nienawiści, bo na obie rzeczy trzeba sobie zasłużyć.
  • Odpowiedz
@Harmonia:

Muslim women today have an average of 2.2 children compared to an estimated average of 1.5 children for non-Muslim women in Europe.[36] While the birth rate for Muslims in Europe is expected to decline over the next two decades, it will remain slightly higher than in the non-Muslim population,[36] except for Dutch-Turks, who have a lower birthrate (1.7) than the native Dutch population (1.8).[40][41]


Cholerka. 2.2 dziecka na muzułmańską
  • Odpowiedz