Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w kościele podczas modlitwy wiernych usłyszałem cyt. "Obyś tęczową zarazę poskromić raczył, ciebie prosimy...". Ja nie wiem, czasem chciałbym się przekonać co do kościoła, ale do tej instytucji naprawdę się nie da przekonać, choćby przez takie teksty pełne nienawiści (znaczy się katolickiego miłosierdzia). Naprawdę ludzie, poprzez ideologie #lgbt wszyscy nagle staniemy się homoseksualistami, zaczęliście już odczuwać jakieś pierwsze oznaki nabywania homoseksualizmu? Bo ja w sumie ostatnio jadąc w autobusie zauważyłem chłopaka lvl może 22 i mówię sobie, cyt. ale fajny chłopak. Da się to jakoś powstrzymać? Czy to nas wszystkich czeka? BOŻE PLS POSKROM TĘ ZARAZĘ CZYM PRĘDZEJ, MY NIE CHCEMY BYĆ GEJAMI, LUBIMY CYCKI I PENIS IN WAGINA BOŻE PLS XD
#bekazkatoli #4konserwy #bekazprawakow #neuropa
  • 74
  • Odpowiedz
@Prespekt: Ciężko jest żyć jak super mocno tajny spisek zostaje ujawniony na wypoku.

Ktoś chce ludzi podzielić, poróżnić i sprawić by zaczęli że sobą walczyć.

Dlatego większość europejskich społeczeństw nie ma nic przeciwko gejom, tylko prawaki na wykopie szukają sobie wrogów.
  • Odpowiedz
@soronprfbs: Tolerancja się kończy dokładnie w momencie, kiedy lgbt wchodzi do szkół, indoktrynując dzieci katolików, heteroseksualistów, tradycjonalistów za ich własne pieniądze z podatków.

To jest dokładnie punkt z przejścia prywatnego życia homoseksualistów, do publicznej sfery kulturotwórczej.

Udajecie że chcecie tolerancji, a tak naprawdę bez słów wymuszacie pełną akceptację czy nawet afirmację - "pride parade" (dla złagodzenia nazwany "marszem równości")
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soronprfbs: zarzutka neuropejska klasyczna. Wpis wrzucony wczoraj, no chyba że OP taki religijny że w sobotę wieczór był w kościele
  • Odpowiedz
Islam nie przyjdzie.


@CzajnikZniszczenia: Jak to nie, przecież to wygląda dokładnie tak:
Kraj X się ateizuje, gdzieś na Bliskim Wschodzie:
- Ty, Mustafa, zobacz co tu piszo: X się ateizuje, coraz mniej ludzi obchodzi religia, świątynie świecą pustkami.
- Abdul, lecę do domu i jadę tam, to musi być ten raj na Ziemi zapowiedziany przez Allaha.
  • Odpowiedz