Wpis z mikrobloga

W jakim sklepie z meblami do kuchni znajdę szafkę narożną pod zlew taką jak na zdjęciu? Znalazłem taką tylko w Bodzio, ale ich meble nie przypadły mi do gustu. We wszystkich innych sklepach są tylko takie narożne z kątem prostym. Byłem w Ikea, Leroy, Obi, Brico, Black Red White. Sprawdzałem oferty takich firm jak Meble KAM, Gawin, Stolkar, itp. Może ktoś kojarzy jakąś firmę która oferuje taki rodzaj szafki?
#kuchnia #meble #remontujzwykopem #remont #aranzacjawnetrz #mieszkanie #dom #pytanie #pytaniedoeksperta
Vadzior - W jakim sklepie z meblami do kuchni znajdę szafkę narożną pod zlew taką jak...

źródło: comment_lH2qVbSdoDDtXCQ0lIwZhEgKRbK692xA.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Vadzior: mozesz spróbować zamontować wiszącą szafkę skośną z ikea jako stojącą, a właściwie podczepioną do sąsiednich. Można dodać jakąś nogę dla podparcia. Tych elementów które kolidowałyby z komorą zlewu po prostu nie zamontować, czyli spróbować tę szafkę po swojemu wbudować. Do konsultacji z fachowcem który by to rzeźbił. Jeśli sam robisz, to chyba warto sprawdzić ten pomysł skoro już tak się zaangażowałeś w poszukiwania
shellycat - @Vadzior: mozesz spróbować zamontować wiszącą szafkę skośną z ikea jako s...

źródło: comment_TiSzlUX1j5cpb3O6dmwqnjEzPGCglDRm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@shellycat: Cała kuchnie. Jest dość mała i taki narożny pasuje idealnie. Oszczędza miejsca sporo.
Sam wszystko robię. To jest jakiś pomysł tylko pamiętaj, że górne szafki są wyższe i mają mniejszą głębokość.
  • Odpowiedz
@Vadzior: akurat szafki z ikea stojące mają wys. obudowy 80cm plus 8cm noga, a wiszące są dostępne w różnych wysokościach, np. 60,80,100cm. Także da się zrobić z ikei taką samą wysokość frontu(obudowy) na dole i na górze. Jeśli chodzi o głębokość to zobrazowałam to na rysunku w komentarzu, widziałeś obrazek? Wszystko na nim widać. Właściwie po zmodyfikowaniu konstrukcji szafki miałbyś pod blatem całą przestrzeń dostępną, tylko, że bez plecków.
  • Odpowiedz
@shellycat: Ahh. Ok. To jest jakiś pomysł. Ikea odrzuciłem na początku bo nie mieli takiej narożnej szafki, nie mam ikei u siebie w mieście i średnio podobają mi się ich kuchnie. Ale trzeba będzie to rozważyć.
Dziwi mnie, że tylko Bodzio taką szafkę oferuje. Zlewów pod takie szafki jest pod dostatkiem, nawet w każdym z marketów które wymieniłem są, ale szafek nie mają.
A górne szafki w tym kształcie też praktycznie
  • Odpowiedz