Wpis z mikrobloga

Mireczki z #rower i #szosa! Polecam impreze Rad Am Ring która się odbywa u naszych zachodnich sąsiadów. Jeździ się po legendarnym torze Nurburgring!! Wrażeni są niezapomniane, tor razem z pętla GP ma niemal 26 kilometrów a jedna góra ciągnie się przez 5 km i ma 300 m przewyższenia, oj można się zmachać. Mega wrażenia ze względu na tor, zwłaszcza jak ktoś lubi motoryzację to już w ogóle wypas! Ja byłem dzień wcześniej to był tam track day i wolne jazdy dla wszystkich. Coś wspaniałego!

Dodałem nawet znalezisko z wyprawy:

https://www.wykop.pl/link/5072561/czy-wiedzieliscie-ze-po-nurburgringu-mozna-sie-przejechac-na-rowerze/

wiec jak ciekawe to możecie wykopać :) ja się bawiłem przednie i za rok też wracam! Kosz takiej wyprawy to:
-paliwo 1000 zł
-nocleg 2000 zł
-żarcie 1000 zł
-nie pamietam ile koszt samej imprezy ale coś w granicach 10 euro na osobe

A i te kwoty wyżej do podziału na 4 bo taką ekipą pojechaliśmy :) Na Ring z Warszawy jest około 1300 km, cały czas jedzie się drogami szybiego ruchu, ja leciałem cały czas 120-130 kmh bo powyżej już strasznie dużo mi skodunia paliła, a i rowery wtedy mocno niestabilne :)

#autowizja <- mój tag o testowaniu aut :)
pussyrider - Mireczki z #rower i #szosa! Polecam impreze Rad Am Ring która się odbywa...

źródło: comment_YpFOJXjckE25UDWXVD5DTjNyCdElSAmj.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@pussyrider: Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem, bo miałem tamten weekend rowerowy i z dziką radością bym strzelił na ten Nurburg! Ale dodałem już do kalendarza na przyszły rok! Fenomenalne to jest!
  • Odpowiedz
@pussyrider: Znasz podobne jeszcze odjechane "wyscigi" rowerowe, ktore jeszcze można zrobić w tym roku? Bo ten Nurburg to jakies niebo - niedość, że zawsze chciałem tam się przejechać to jeszcze na rowerze, to już mi skalę funu przebiło :)
  • Odpowiedz