Wpis z mikrobloga

Widze ze sporo mirkow na tagu porobiło Jaszyna i sa to w wiekszosci bardzo dobre opinie. Jest ktoś kto robil a jest niezadowolony? Mam w tym momencie de gea 93 na bramce na 8 zgrania i jest lepszy niz te wszystkie totsy ale czasami czuje ze czegos brakuje... Zastanawiam sie pomiedzy tym Jaszynem a Schmeichelem ale obawiam sie, ze moze byc tak jak ze wszystkimi bramkarzami w tej grze czyli u jednego kot a u dziesieciu kolejnych dno...
#fut

Co robic?

  • Schmeichela 26.1% (6)
  • Yashina 30.4% (7)
  • Zostawić De Gea 93 43.5% (10)

Oddanych głosów: 23

  • 15
@krzychu231: najlepiej mysle poczekac pare dni, jesli nie pojawia sie na tagu wysrywy, ze to jednak tez recznik, to bedzie znak, ze pora go zrobic xD mimo, ze @Ravalent chwali go sobie od dawna lepiej chwile poczekac na opinie wiekszej ilosci ludzi, bo kazdemu kazdy bramkarz po prostu broni inaczej xD ile bylo takich burzy mozgow juz na tagu, ze jednemu np de gea wyciagal niemozliwe pily i bronil fenomenalnie, by
@krzychu231: Ravalent polecał Yashina od października, ale nie zrobił jakiegoś hype na niego, bo nie dedykował mu szczególnie postów.

Wrzuciłem kilka postów o nim i od razu Mireczki zaczęli go robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo dobra karta. Jest lepszy od DDG 93, którym też grałem, lepszy od Courtois, którym zagrałem pewnie ponad 2,5k meczów i uważałem za top1, lepszy od Prime VDS, lepszy i o wiele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzychu231: ja jestem zdania, że bramkarze to kasztany, jacy by nie byli. Donnarumma TOTS, DDG 93 i o dziwo Fahrmann UCL Live na 8 zgrania zrobili na mnie największe wrażenie w tej FIFIE. Obecnie jednak gram Alissonem TOTS i jest ok, gdyż mam podobną obronę. Jeżeli wyjdzie Ci koszt, który nie nadszarpnie budżetu to spróbuj Jaszyna, jak coś to będzie na przepałkę. Głos jednak leci na DDG.
@Wojtini1996: a czy ma cechy "wychodzi do wrzutek" czy "daleki wyrzut"? Kusi mnie ten Jaszyn, bo na VDS 89 mnie nie stać :( U mnie De Gea broni znośnie, ale bardzo często wypluwa piłki wprost pod nogi napastników, nawet jak piłka leci prosto w niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy zauważyłeś coś takiego u Jaszyna? Nie brakuje wzrostu przy strzałach z daleka?
@sernik92: Ma skoczność na ponad 87 i jest dość szybki, łapie strzały z daleka, których VDS Prime nie łapał. Nie sprawdzałem tych cech u niego, zaraz sprawdzę jak nie zapomnę. Yashin ma dobry refleks, nie łapie wszystkich piłek, piąstkuje sporo, ale nie zdarzyło się żeby to robił pod nogi przeciwnika.
@Wojtini1996: kupiłem wczoraj Jaszyna w wersji 94 i po dziesięciu meczach muszę stwierdzić, że póki co gorszym plackiem na bramce nie grałem :) potestuję go jeszcze na innych stylach gry, bo oczywiście sporo staniał, a nie jestem skory do tracenia monet, nawet na koniec gry :)