Wpis z mikrobloga

Cześć #lacunafabularnie

Jeden z naszych graczy @Kroomka został zbanowany permanentnie z powodu wybiórczej interpretacji regulaminu, kolejnym znaleziskom ukręca się łeb w błyskawicznym tempie i w związku z tym rozejrzyjmy się wspólnie za alternatywami dla obecnego serwisu. Po wstępnych konsultacjach niektórzy gracze proponują reddit, ale chciałabym wysłuchać również innych opinii.

Proszę również o zostawienie emocji w tym wątku na boku, ponieważ sinusoida nastroju moderacji jest w dołku.

Uwaga, dużo tagów:
#aferamadonny #lacunafabularniesenatrzymski #lacunafabularniehjallbrekka #lacunafabularniekrucjata #lacunafabulaniejihad #lacunafabularnienewbristol
lacuna - Cześć #lacunafabularnie

Jeden z naszych graczy @Kroomka został zbanowany ...

źródło: comment_9P5TkwrDp7e2Uk2jpoDPiZKMZGwHx1F1.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@lacuna:
Ja tam dalej podrzucam pomysł discorda
- Jeden kanał tylko dla GMa na wpisy, gracze mogą dawać tylko reakcje jako decyzje
- Jeden kanał z cooldownem na RP graczy
- Funkcjonujący już kanał na pytania do GMa
- Jeden kanał
  • Odpowiedz
@lacuna: nie wiedzialem, że gra dalej istnieje a wczoraj sobie pomyślałem, że chętnie bym sobie pograł bo rok temu musiałem zrezygnować z powodu narodzin syna. Jakby była nowa edycja to proszę o powiadomienie :D
  • Odpowiedz
@lacuna: jak dla mnie zdecydowanie reddit

odnosząc się do propozycji @Akumulat discord, mimo swoich zalet posiada również pewne wady (przykładowo ograniczenie wiadomości do 2k znaków sprawiające że nieraz człowiekowi chce się pociąć, albo też jak dla mnie ciężko się go przegląda gdy jest chociażby natłok rp)
  • Odpowiedz
@lacuna reddit jest spoko. Ja tam za gra pójdę tam gdzie jest będzie trzeba. Nie wiem jak jest z wrzucanie na wykop reklam gry prowadzonej na redicie - wolno? Zawsze to jakiś sposób na transfuxje nowej krwi
  • Odpowiedz
Ja tam dalej podrzucam pomysł discorda

Minus rozwiązania, jak przy forum - zrobi się hermetyczne.


@Akumulat: @lacuna sorry, że się wtrącam trafiłęm tutaj zainteresowany bardziej sprawą @Kroomka niż #lacunafabularnie

no ale może podrzucę wam propozycję bota na discordzie który przez wypokowe API będzie tutaj wysyłał update albo cokolwiek tam robicie (wybaczcie moją niewiedzę o tagu)
  • Odpowiedz