Wpis z mikrobloga

@svr_: nie wiem czy było uzasadnienie - chętnie też się dowiem czy było skoro tak dużo wiesz o tej sprawie. Ja się tylko odnoszę do tego twojego

czy koniecznie trzeba zasłużyć na zwolnienie? Nie ma warunków to nikt go nie będzie trzymał


to, że masz wąsy już ustaliliśmy. Przyjmij więc chociaż do wiadomości, że nie można sobie tak po prostu kogoś #!$%@?ć bo "nie zasłużył sobie ale nie będę go
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Podsumowując, śmieszy mnie ta wasza wiara(twoja i generalnie wykopków), że z każdym piardem możecie lecieć do sądu pracy i wam to przyklepią. A póki co pozwól, że uwierzę 'gazecie prawnej' niż, jakkolwiek to brzmi, poważnym pracownikom etatowym z wykopu vel #januszeetatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
powiedział prawdę wbił kij w mrowisku i go zwolnili


@Morelo: no tak, bo sam rozumu nie ma, nikt mu nie mówił, ze podejmując się takiej pracy będzie gorąco, no i też siłą go zmuszają żeby do tej pracy chodził ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
- podrzucanie butelek po piwie i proba krecenia materialu


@4191727801: to jest słowo wpolityce i osoby nagrywającej filmik przeciw słowu operatora. Jak zakończył się proces tego operatora?

Pokazali dzieci na rowerkach a nie nagranie z monitoringu gdzie gowniarze niszcza pomnik; stosowanie zwrotow "wiadomego sortu", "pojazd po
  • Odpowiedz
przecież sam przyznał, że tego dnia którego mierzył właśnie nie pracował, więc?


@svr_: on nie, ale inni muszą w takich warunkach pracować bez klimy. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rybsonk: W tej chwili tylko tego, że tylko on tak twierdzi. A dowodem są pomiary z dnia w którym nie musiał pracować. No i jeszcze bym chciał wiedzieć czy ktokolwiek wcześniej zgłaszał jakikolwiek problem, bo chyba nie było powiedziane w programie.
  • Odpowiedz