Wpis z mikrobloga

#lime #ubereats

Lime -50% taniej przez 4 miesiące

no to czekamy na odpowiedź konkurencji bo oferta naprawdę zacna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak wspominałem ostatnio - Lime powiększyło strefę

Lime weszło współpracę z bankiem n26

Od teraz aż do 5 grudnia 2019 roku możesz automatycznie otrzymać 50% zniżki na każdy przejazd, dokonując płatności w aplikacji Lime z użyciem karty płatniczej N26.

Oto co należy zrobić, by skorzystać z oferty:

1. Posiadać kartę n26 (dostaje sie fajna przezroczystą kartę :D - stworzyłem osobny wpis z dokładną instrukcją jak założyć żebyście to szybko zrobili).
2. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję aplikacji Lime.
3. Dodaj kartę N26 do wirtualnego portfela w aplikacji Lime. Jeśli posiadasz dodatnie saldo, aktywuj promocję N26 (przełącz na „on”). Zniżka zostanie naliczona automatycznie po zakończeniu przejazdu.

————
Uber Eats - kod na darmową dostawę

Skorzystaj ze zniżki na darmową dostawę z Uber Eats. Promocja obowiązuje do 8 sierpnia 2019. Wprowadź kod DOSTAWA8
————
Aktualne opłacalne inne promocje:
1. Czas wakacji - mam kody ważne rok na około 214 zł dla nowych użytkowników Airbnb - czyli możliwość wynajęcia hotelu, mieszkania, pokoju na całym świecie :) Odezwij się przez Prywatną Wiadomość to prześlę co i jak :)
Mam również zniżki 50 zł na Booking

2. Dalej można sobie odebrać 10 funtów na dowolne usługi lub wypłacić po prostu gotówkę w złotówkach z bankomatu za darmo + we wpisie też kod na PREMIUM o wartości 220 zł
Polecam :)
---
Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu.
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy #niehivekodyodlubiekiedy

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()

#warszawa #wroclaw #poznan
LubieKiedy - #lime #ubereats

Lime -50% taniej przez 4 miesiące

no to czekamy na...

źródło: comment_3JUfSKGvg0LjaVn972gAGnKq8ffpdubZ.jpg

Pobierz
  • 27