Wpis z mikrobloga

Mirki, jako dość świeży gracz fut’a mam parę zagwozdek. Gram w fut od kwietnia tego roku, a chciałbym kupić fife 20 od razu, żeby nie być do tylu ze składem etc. I tak, czy:
1. Jeśli chce kupić fife 20 w sklepie to będzie ona na półkach już 24.09? Czy dopiero tego 27.09?
2. Jeśli dorwę grę już 24.09 to czy przez to, że mam obecnie mam access będę mógł grać jeszcze wcześniej? Czy 24.09 to najwcześniejsza możliwość odpalenia gry?
3. Od kiedy będzie dostępna aplikacja Companion 20? Czy to będzie po prostu aktualizacja obecnej aplikacji? Ogólnie czy jeszcze przez 24.09 będę mógł poczynić jakieś kroki handlowe?
4. W fifie 19 od razu miałem dostęp do handlu w aplikacji czy w fifie 20 też od razu jest ten dostęp czy trzeba trochę pograć? Czytałem na tagu, że niekorzy mieli zablokowany rynek w fifie 19, ale nie wiem jak to działa dokładnie.
5. Obecnie w grze udalo mi się uzbierać w katalogu chyba 42 poziom, czy zostanie to przeniesione do fify 20? Tak żeby na start kupić te premiowe monety? Jaki znacie sposób żeby w miarę szybko dobić do 50 poziomu? Trzeba grać w różne tryby gry, wykonywać wszytskie gry treningowe? Czy po prostu grać jak kolwiek?
6. Ostatnie- czy waszym zdanie opłaca się dopłacać do wersji ultimate?? (Teraz jeszcze w przedsprzedaży), docelowo chce kupić wersje mistrzowska jakoś bliżej premiery, ale zastanawiam się czy te profity ultimate nie poprawia startu gry

Sorry za tak dla wpis, myślałe ze wyjdzie krótszy
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fut
  • 4
@d0n_Victoreo_: na ostatnie moge Ci powiedzieć że się nie oplaca. Te gówno paczki to na samym początku są coś warte a po miesiącu już tak średnio bym powiedział a OTW to raz że nie wymienny to dwa na 99% i tak wypadnie jakieś niegrywalne gowno.
Najlepiej to brać standard ale wiem, że sam wezmę mistrzowska bo ciężko jak każdy już napiera mecze, pół YT zawalone FIFA a tag płonie xD
@d0n_Victoreo_:
1. Kupić można wcześniej, ale odpalisz dopiero w dniu premiery.
2. nie wiem jak z EA Access to się nie wypowiem :D
3. Apka zazwyczaj jest dostępna dużo wcześniej przed premierą.
4. Nigdy nie miałem problemu z rynkiem.
5. Te poziomy przechodzą na kolejną edycję.
6. W jakimś stopniu napewno łatwiej zacząć, bo masz tam jakieś karty na start nawet na wypożyczenie, ja zawsze kupowałem standardową i tego się dalej
@d0n_Victoreo_: Companion wychodzi zasadniczo 1 dzień po web appie, czyli na jakieś 6 dni przed premierą. Nie bierz wersji Ultimate, bo z własnego doświadczenia i obserwacji na tagu gówno leci z tych paczek.
Dostęp do rynku na companionie i web appie powinineś mieć, jeśli założyłeś klub przed 1 sierpnia 2019r.