Wpis z mikrobloga

Zmiany, zmiany, zmiany...Mała informacja dla wszystkich osób wypełniających ankiety (a także dla osób zainteresowanych tym tematem). W dniu dzisiejszym panel Clixsense przeszedł spore zmiany. W zasadzie możemy też uznać, że przeszedł do historii, ponieważ obecnie nazywa się ySense. Nowa formuła dopiero ukazała nam się w pełni, a już możemy zauważyć kilka istotnych zmian, m.in.:

1) powrót Paypal z wypłatą od 25$, dotychczasowy Skrill został zastąpiony właśnie Paypalem - moim zdaniem zmiana na plus, chociaż kwota dot. minimum do wypłaty dość mocno wygórowana

2) zmiana wyglądu panelu, na ten moment u mnie występuje np. brak niektórych podsumować, czy rotatora Opinion World (OW), jednak pamiętajmy, że to dopiero pierwszy dzień i pewnie potrzeba chwili czasu, aby wszystko wróciło do normy

3) zapowiedź większej ilości ankiet dzięki podpisaniu umów z nowymi właścicielami

4) utrzymanie programu partnerskiego oraz bonusów za codzienną listę kontrolną w niezmiennej formie (czyli za rejestrację nowej osoby przez własny link nadal otrzymujemy 0,10$, a następnie 20% od wypełnionych przez nią ankiet/zadań; natomiast bonus za listę kontrolną może wynieść do 16% - w tym 2% za ClixAddon + 2% za odpowiednią aktywność 3 dni z rzędu)

5) zapowiedź dot. dodania w najbliższym czasie nowych metod zarobkowych oraz pozytywny rozwój tych obecnych (mam nadzieję, że przełoży się to na np. mniejszą ilość odrzuceń w ankietach, chociaż Clixsense i tak był dotychczas moim ulubionym panelem)

Co z tego wszystkiego wyniknie, oczywiście czas pokaże. Ja osobiście lubię zmiany, dlatego póki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Podam poniżej swojego reflinka (a także link czysty), może ktoś z Was będzie chciał wypróbować ten "stary - nowy" panel, jego funkcje i możliwości.

Link do rejestracji (tzw. reflink): https://www.ysense.com/?rb=59774183
Link czysty (jeśli nie chcesz rejestrować się z mojego reflinka): https://www.ysense.com/

W przypadku pytań zapraszam do dyskusji (w komentarzach bądź prywatnie). Chociaż muszę przyznać otwarcie, że sama dopiero pomału próbuję się odnaleźć w tym nowym panelu i pewnie wiele informacji uzyskam dopiero w najbliższym czasie.

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal #pracbaza