Wpis z mikrobloga

@dwiestronyhistorii: przeciez to oczywiste dymanie w kakao. Twoje preferencje, twoja sprawa, ale ja takiego battlefielda sobie kupie za 2 dyszki i na tym koncza sie moje wydatki xD boli cie prawda.


Panwmascezalzawiony.png

@KaskadaRezonansowa Większym dymaniem to jest kupowanie gier na PC. Których potem nie możesz sprzedać ani nawet pożyczyć a często nawet nie są twoja własnością ( ͡º ͜ʖ͡º).
I wytykam to jak wyznawca pcmasterrace
jak kogoś stać na to żeby płacić 60zl miesięcznie żeby móc pograć to w czym problem? Chyba nie twoja to jest sprawa kto na co wydaje swoje (lub rodziców) pieniądze.


@Kokotko: wiem, że nie to jest sednem wypowiedzi, ale ps Plus na rok wychodzi mniej niż 15 zł/miesiąc, live gold jest chyba jeszcze tańszy.
@Variv: a jak ktos nie ma takiej potrzeby?


@KaskadaRezonansowa No to nie ma. Subiektywnie dla kogoś może to nie mieć znaczenia (tak jak dla wielu konsolowcow brak strategii czy modów na konsolach nie ma znaczenia ale obiektywnie to wada i ograniczenie) . Co nie znaczy, że obiektywnie jest to system gorszy dla konsumenta.
@sebastian-ka-735 zawsze mnie to bawi.
Raz tylko trzeba mieć PCta za 10k Żeby to miało ręce i nogi, A konsola parę zł.
Dwa gry na konsole kupujesz i sprzedajesz więc są tanie.
Trzy zagraj w rdr2 na PC :)
Cztery osobny PC w salonie tylko do gier? XD
Argument za PC to tylko i wyłącznie FPP, bo na konsoli porażka i może simracing poważny.
@borjaki: nie wspominalem o aspekcie finansowym. Widac dla ciebie majatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KaskadaRezonansowa pozwol ze zacytuje kto zaczal aspekt finansowy i kto ma z tym problem

:"Cooo? To kupujecie gry za 300 zlotych, ale tylko w singlu? Wiec, zeby ograc gre w multi, trzeba zaplacic z 2 razy tyle? XD"
@kipowrot: Mocno Cię poniosło, albo próba słabego baita :D

Raz tylko trzeba mieć PCta za 10k Żeby to miało ręce i nogi, A konsola parę zł.

10k za kompa? Widzę, że uja się znasz na temacie. PC za 2-2.5k biję na głowę każdą konsolę (używany za 1.5-1.8k)

Dwa gry na konsole kupujesz i sprzedajesz więc są tanie.

Gry tanie? No, dla porównania taka Fifa 19 - PC 49zł / PS4 99zł
@sebastian-ka-735 PC za 2k? XD jak sam byle jaki geforce 1060 kosztuje 1000zl xD nie bajtuj proszę Cię.
Konsola jest wygodniejsza i zazwyczaj masz ciekawe tytuły, do tego jest tania. Potem jest odsetek osób co faktycznie maja fajne kompy, a reszta gra na minimum na jakiś zlomach.
Z resztą kompa ma każdy i widzę tylko Ci co nie mogą mieć PC i konsoli (albo dwóch) dają #!$%@? o pcmasterrace
@Ashi12: no niby wszystko zrobisz z pc ale to trzeba chciec i umieć. i jeszcze wszystko ustawić. jak z linuxem, no super i darmowy i wszystko mozna zrobic i kontrola nad sprzętem ale nie dla normalnego człowieka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KaskadaRezonansowa: a lepsze jest to, że ludzie płacą za takie coś jak spotify jak masz jutuba xDDDD haHA O NETFLIX TO JUSH NIE WSPOMINAM BO PĘKAM ZE ŚMIEHU XdDDDD


@NoKappaSoldier73: kto cię w ogóle plusuje typie xD kupujesz Spotify, Netflix i masz dostęp do całego materiału, a na konsoli sam sobie musisz kupić grę i do tego dopiero ps+ albo inny abonament - to tak jakbyś sobie kupił album lub
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaskadaRezonansowa: ale to nieprawda

No i za abonamenty dają gierki i się abo zwraca po dwóch miechach. Też mi się to nie podobało dopóki nie kupiłem konsoli xD


@Shatter: nic się nie zwraca, bo dostęp do gier masz tak długo jak masz aktywny abonament, a w paczkach mało kiedy trafia się coś naprawdę cennego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KaskadaRezonansowa: i prosta kalkulacja kupujesz na premierke gre za 250 single przechodzisz sprzedajesz i za ten hajs masz juz na caly rok online na konsoli.Na PC gierke kupisz i juz nie sprzedaz wiecej jestes tylko na - (tak wiem mozna SPIRACIC I MIEC ZA DARMO WIEC KĄKUTEREK NAJLEPSZY)