Wpis z mikrobloga

Mały update:
Dopiero po 15, a ja już przekroczyłam 3 godziny dziennie. Było tak dobrze...
W pewnym momencie po prostu wzięłam go do ręki i samo poszło. Miałam poodkurzać, ogarnąć dom. Tymczasem nie zrobiłam nic. Dopiero 15, więc się nie poddaję. Cholera, ciężkie to jest. Już wiem, co czują ludzie na odwykach...
Zapraszam na mój tag ----> #lisbeztelefonu
#uzaleznienie #telefony #problemypierwszegoswiata #zalesie
  • 6
Jestem wychowawcą w ośrodku dla narkomanów i takie dawkowanie #!$%@? daje, weź wyjeb telefon na miesiąc co najmniej a do odbioru kup sobie jakąś cegłę za 100 złotych, bo na razie to masz #!$%@? nie odwyk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puchaty_lis: Żyć bez telefonu się nie da i to oczywista sprawa. Nie można z niego zrezygnować całkowicie ale z aplikacji z których korzystamy już tak. Jeśli większość czasu spędzasz na Instagramie no to musisz odinstalować apke, a najlepiej usunąć konto i odinstalować. Wiąże się to z pewnym wykluczeniem ale jeśli bierzemy pod uwagę, że przez korzystanie z telefonu zaczynasz zaniedbywać podstawowe obowiązki to jest to konieczne.
@puchaty_lis: to na tej samej zasadzie "pić mi się chciało, walnąłem tylko setunie", moim zdaniem cegła jakaś i laptop to rozwiązanie, ale tylko żeby pocztę sprawdzić, telefon #!$%@?ć albo komuś dać na przechowanie