Wpis z mikrobloga

@ddzwon: nie da się porównywać na rękę na umowie z tym co na b2b, bo trudno jest określić czym jest na rękę na b2b. Kiedyś to określenie dotyczyło brutto na UOP netto na b2b co w dzisiejszych czasach nie jest żadnym szałem stąd bardzo często próba mówienia o netto na UOP, ale tak nie jest, bo odpowiednikiem na b2b będzie coś w okolicy 24 netto jak już ktoś zauważył
Kiedyś to określenie dotyczyło brutto na UOP netto na b2b


@WyjmijKija: Może kiedyś. Przez ostatnich kilka miesięcy jak jest o tym mowa na wykop to zawsze jest wniosek iż mowa o tym co na rączkę.

nie da się porównywać na rękę na umowie z tym co na b2b, bo trudno jest określić czym jest na rękę na b2b


@WyjmijKija: Da się porównać. Wystarczy znać matematykę na poziomie podstawówki.

bo odpowiednikiem
@ddzwon: a ja mam w zwyczaju przy 18 dniach roboczych i dopiero kiedy od tego odejmę podatek oraz odłożę sobie na emeryturę kwotę identyczną do tej jaka byłaby odkładana gdybym przy tych samych kosztach pracodawcy był na UoP
oraz odłożę sobie na emeryturę kwotę identyczną do tej jaka byłaby odkładana gdybym przy tych samych kosztach pracodawcy był na UoP


@WyjmijKija: Czyli odkładasz miesięcznie na emeryturę około 0zł? Bo mniej więcej tyle dostaniesz. Zakładam, że znasz się na matematyce w minimalnym stopniu i wyliczyłeś pewne zależności w ZUS.