Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RadiOBagdaD: z tego co wiem to warto zostawić kartkę za szybą z nazwą aplikacji / systemu do płacenia - wtedy kontroler odrazu to sprawdza w danym systemie, bez info może być problem - jakieś odwołania albo coś.
  • Odpowiedz
@RadiOBagdaD: ja korzystam ze SkyCash (lub ich mniejszej aplikacji mobiParking). mPayem nie płaciłem ale można w nim wybrać Rzeszów i strefy więc powinno być ok.
  • Odpowiedz
Zawsze zostawiam przy szybie tę "plakietkę" do wydruku z apki


@michal04472: Coś czytałem na ich stronie, że niby trzeba się zgłosić po specjalną darmową naklejkę do najbliższego punktu obsługi płatnego parkingu, ale patrzyłem i nic takiego w Rzeszowie nie znalazłem. W sumie zwykła kartka niby też może być za szybą
  • Odpowiedz
@RadiOBagdaD korzystam od początku z SkyCash.
Bezproblemowo.
Szczególnie cenię za start/stop, bo nie muszę mieć szklanej kuli, aby zgadywać ile czasu będę parkować
Zaczynam parkowanie naciskam start. Wracam do samochodu naciskam stop.
Działa bezbłędnie.
  • Odpowiedz
@dawid110d Sky Cash ma dużo więcej funkcji.
Można płacić za bilety komunikacji miejskiej (przetestowane w Rzeszowie) za Pociągi i jeszcze coś tam.
Masz wszystko w jednej apce.

No i SkyCash jest najbardziej powszechna.
Nie każda apka działa w każdym mieście (Nie mają umowy z danym miastem na opłacanie parkingów).
SkyCash testowałem od Trójmiasta po Gorlice.
  • Odpowiedz
@dawid110d te naklejki można dostać w Galeriach Handlowych w punktach Urzędu Miasta.

Ale jak nie masz to wystarczy na desce rozdzielczej zwykła kartka i odręczny napis "płacę za parkowanie by SkyCash"
  • Odpowiedz
Można płacić za bilety komunikacji miejskiej


@rraaddeekk: Tak, właśnie do tego głównie używałem SkyCash, dlatego też chciałem się dowiedzieć czy tak samo sprawnie apka działa w przypadku parkingów.

te naklejki można dostać w Galeriach Handlowych w punktach Urzędu
  • Odpowiedz