Wpis z mikrobloga

@misiek12394: Dzisiaj była aktualizacja #mifit i byłem przekonany, że będzie język polski a tymczasem znowu nic.
Od razu wydało mi się podejrzane, że zaraz po premierze #miband4 w chińskiej wersji kosztował 90zł.
Pewnie w #xiaomi mają z nas niezłą polewkę, że nakupiliśmy tyle tych opasek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
No ale trudno. Mój miband 4 leży w szufladzie i dopóki
  • Odpowiedz
  • 0
@szyps szczerze to jestem zdziwiony że jeszcze nie zrobili nic z tymi językami. Wydaje mi się że nie ma tam za wiele do tłumaczenia a rynek jest spory na te opaski i wygląda to na totalne zlewanie klienta.
  • Odpowiedz
Od razu wydało mi się podejrzane, że zaraz po premierze #miband4 w chińskiej wersji kosztował 90zł.

Pewnie w #xiaomi mają z nas niezłą polewkę, że nakupiliśmy tyle tych opasek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

No ale trudno. Mój miband 4 leży w szufladzie i dopóki nic się nie zmieni zostaję przy dwójce.


@szyps: aż tak źle? Ja korzystam na wersji angielskiej i nie mam żadnego problemu, wszystko działa, wiadomości na luzie czytam, jedynie muszę chwile dłużej się zastanowić
  • Odpowiedz
@Bielecki: Mógłbym oczywiście używać z angielskim ale wkurza mnie, że tak trudno jest dodać im język polski. Przecież wiele do przetłumaczenia nie mają.
Zostawię czwórkę jeszcze z miesiąc i jak nie będzie aktualizacji to pójdzie na sprzedaż.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bielecki no może i tak ale wybór języka to podstawowa funkcjonalność z którą w telefonach innych sprzętach nie mają kłopotu. Na bank mają jakiś dział od tłumaczenia na inne języki. Słabo jest czytać powiadomienia o wiadomości w których polskie znaki nie są obsługiwane. Nie wyobrażam sobie jak normalna firma wypuszczę na rynek globalny telefon z dwoma językami
  • Odpowiedz
@szyps: @misiek12394: generalnie mam wrażenie, że nie bez powodu czwórka nie jest jeszcze u nas dostępna. Janusze z allegro, albo tacy janusze jak ja, ściągający z Ali wiedzieli, a przynajmniej się domyślali, że j. polskiego nie będzie. Z drugiej strony jak kupowałem trójkę też z chin, to aktualizację języka dostałem dosłownie po tygodniu albo dwóch, a brałem zaraz po premierze. Podejrzewam, że aktualizacja pojawi się na dniach,
  • Odpowiedz
@FHA96: środki zostały przelane na Pana konto.

Firma Xiaomi ma opóźnienie w aktualizacji, jednak proszę się nie martwić aktualizacja będzie na pewno wprowadzona, a język polski zostanie zainstalowany automatycznie, niestety nie znamy dokładnego dnia. Przepraszamy za niedogodności.
  • Odpowiedz