Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wodzik: znałam w życiu wiele osób, które miały podobne zdanie. Co ciekawe to zazwyczaj ludzie wierzący, którzy najwyraźniej guzik wiedzą o swojej wierze i traktują ją wybiórczo bo że człowiek ma sobie zwierzęta podporządkować to pamiętają, ale że Jezus zwierzęta szanował i się o nie troszczył to już nie
@wodzik: w sumie racja, chcesz się pozbyć zwierzątka, okej, ale zabij je własnymi rękami, skoro uważasz się za pana życia. Co, już odwagi na to nie starczy? łatwiej wywieść na jakąś wiochę i nie patrzyć jak zdycha?
Jak mnie to #!$%@?, a potem widać jak w okresie wakacyjnym w mojej wiosce jeden czy dwa psy każdego roku są wyrzucane. Wszystkie psy powinny mieć chip z danymi właściciela, za jego brak 20k.
@wodzik byl taki czas, ze co 3-6 miesiecy bratowa podsylala mi zsjecie dzieciakow z coraz to nowym szczeniakiem. Przy trzecim jakos, zapytalam ile tych psow macie, przeciez to juz kokejny... a ona mi jak gdyby nigdy nic wypala, ze hehehe... poprzednie nie daly rady i zdechly - jak to zdechly, przeciez pies od tak nie umiera - no ale tamte hehe tak mialy. Nosz kurna, albo nieupilnowane spieprzyly, albo pod samochod, albo