Wpis z mikrobloga

Ja nawet o tym gościu nie słyszałem, ale ogólnie polskie kanały na YouTube to w większości dosyć niski poziom mają :)
  • Odpowiedz
@leftfinger może teraz już stał się bezbekiem ale filmy z trudnych spraw czy Boba Budowniczego były majstersztykiem w porównaniu do tego co jest teraz xD ja tam jego twórczość do jakoś 2013-14 roku uważam za dobrą,potem mu się odechciało
  • Odpowiedz
@leftfinger: Nie oglądam go. Jedynie raz na ruski rok jak mi się jego filmik w polecanych wyświetli to sprawdzę co u niego słychać. Nigdy nie oglądałem go nałogowo, ale go szanuję. Ma własną niszę na YT, której się trzyma od lat. Robi sobie wszystko po swojemu na kanale w swoim tempie i trzyma się z dala od wszelkiej maści wojenek czy dram. Nikomu nie próbował zachodzić za skórę. Jego kanał ciągle
  • Odpowiedz
po komentarzach widać co sie dla pokolenia youtuba liczy tylko suby lajki i inne cyfrowe gówna , #!$%@? tam w inteligencje , wyksztalcenie , rozwoj zawodowy ,lajki wincy lajkóf inaczej beka cie niema xD
Jak dorośniecie to czekają was takie depresje ,i samobójstwa bo nic w zyciu nie osiagneliscie
  • Odpowiedz
  • 2
Ja tam go dalej lubię bo:
-Jego kontent się nie zmienia.
- Nie bierze udziału w sztucznych dramach żeby tylko podbić wyświetlenia.
- Nie tapla się w basenie z gówna a w następnym odcinku zrobimy pranka na dziadku
- Nie łączy się z innymi youtuberami
- #dariusz
  • Odpowiedz