Wpis z mikrobloga

W Polsce dalej bez zmian, szukałem pracy na olx i znalazłem ogłoszenie, że szukają studenta do pracy biurowej, niby spoko ale płacą 2,5k brutto na umowę zlecenie i proszą o CV i list motywacyjny...może jeszcze im nagram Video prezentacje mojej osoby albo złoże śluby krwi...
#pracbaza #zalesie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JohnShelby: Przecież list motywacyjny, szczególnie do pracy biurowej jest po to by zobaczyć czy umiesz sklecić dwa zdania po polsku i zedytować tekst a nie wstawić akapit używając spacji. Bo o ile CV walniesz z szablonu to list motywacyjny już niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@JohnShelby: prawda jest taka ze rynek pracownika dotyczy zawodów uważanych przez polaków jako uwłaczajace typu dostawca, pizzerman, sprzedawca etc. Kazdy szuka na siłe pracy w biurze a tam na jedno miejsce jest 300cv w tydzień. Malo tego, praca w biurze na szeregowych stanowiskach jest strasznie slabo platna. Tu masz 2500zl brutto a niejeden pizzerman na starcie ma 3300 netto bo jest problem z znalezieniem rąk do pracy :)
  • Odpowiedz
@JohnShelby: no dokładnie :) ja robie w miedzynarodowej firmie w Wawie (biuro główne) i fakt, jestem młody wiec nie mogę narzekac na zarobki ale typ ukrainiec ktory sprzata auta i je pozniej sprzedaje dla swojego sefa ma nierzadko wiecej ode mnie xD a wiem ile zarabia bo tym szefem jest moj znajomy :)
  • Odpowiedz