Wpis z mikrobloga

@jahcekomunalne: poznałam osoby, które do tej metody podchodzą bardzo restrykcyjne bo nie chcą mieć więcej dzieci i im się sprawdza. Cześć par wspomaga się prezerwatywami (dni płodne lub jak to ująłeś inne zawirowania). Kluczowa jest tu umiejętność interpretowania wykresów, ale jeśli nie masz doświadczenia to warto założyć sobie konto na kobiecym forum. Mi ta metoda bardzo podpasowała: brak efektów ubocznych jak przy innych środkach i mogę zawsze z niej zrezygnować bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@roon0koh: nic nie będzie sprawdzone, bo w tym przypadku każdy organizm może reagować zupełnie inaczej i każdy ma inne wymagania czy preferencje. Najlepiej jak zwrócisz się do ginekologa, który wspólnie z Tobą dobierze najlepszą dla Ciebie metodę. Tylko pamiętaj, że przed hormonalnymi powinnaś mieć badania, czy nie ma przeciwwskazań. Dobry ginekolog zawsze na takie Cię skieruje. A samych metod jest mnóstwo. Krążki dopochwowe, globulki, plastry, spirala, implanty, zastrzyki, prezerwatywy dla kobiet...
powiedzcie mi jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji jaka uzywalyscie? bo czuję, że już mam dość tabletek, potrzebuje czegoś nowego i sprawdzonego


@roon0koh: I zamiast zapytać swojego ginekologa to pytasz bandę randomów i przegrywów z internetu?
Jak oglądałem wiadomości i coś tam mówili o edukacji seksualnej, to pomyślałem, że w sumie to chyba nie ma ona sensu u nas w kraju, bo pewnie i tak będzie zrobiona po łebkach, a w internecie i tak wszystko można znaleźć.
No i jak pięknie ten wpis mi się wpasował w tę teorię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)