Wpis z mikrobloga

Hejka! mam pytanie, bo już nie wiem czy tylko ja mam takie problemy czy nikt po prostu się tym nie chwali. Dzisiaj 1 dzień z huelem, zaczęłam od wanilii. 300ml wody + dwie miarki i wrzuciłam na noc do lodówki. Rano maź była bardzo gęsta więc dodałam tak na oko 50ml wody.
piłam to od 8:00 - 11:00 i wypiłam połowę. Czuję jakbym piła mąkę ze słodzikiem, która stworzyła jakiś ulepek. Mam wrażenie jakby od przełyku po same kiszki wszystko mi się zalepiło. Jest mi tak niedobrze, że jak pomyślę, że mam w lodówce do wypicia jeszcze drugie 150ml to jest mi słabo, dodatkowo mam niesamowite wzdęcia.

Może to faktycznie jest dobre na odchudzanie. Odrzuca dosłownie od każdego pokarmu.
Jak jest u Was?

#huel
  • 12
@kj5: to był jeden z tipów ludzi, którzy to piją. Producent zapewnia, że posiłek może być przechowywany w lodówce do 24h. Smak mąki ze słodzikiem był taki sam zarówno po odstaniu jak i zaraz po wymieszaniu.
@nataliatalia: huel generalnie tak smakuje, ja bym nie dał rady pić go częściej niż raz dziennie, bo po prostu jedzenie sprawia mi przyjemność. xD Ale czy poprawnie wszystko wymieszałaś? Możesz np. zmiksować wszystko po wymieszaniu, struktura powinna być lepsza. Dla mnie też inna proporcja niż 400/3 nie ma sensu, bo smakuje bardzo wodniście.

A wrzucenie do lodówki, rzeczywiście robi taką gęsta maź. Niektórym to podobno lepiej smakuje. Niewykluczone, że jeśli bardziej
Jak dla mnie, złe proporcje. Ja daje 2 miarki + miarka białka + miarka kreatyny na 700ml wody (wychodzi jakoś 3 miarki na 700ml). Miksuję i na noc do lodówki. Lekko wodnista konsystencja mi bardzo odpowiada.
dzisiaj zrobiłam 1 miarkę czekolady na 200ml mleka bez laktozy + 2 kostki lodu i do miksera, już bez zostawiania na noc w lodówce. bardziej wodniste i faktycznie na mleku jakoś bardziej zjadliwe. Przynajmniej już mnie tak nie mdli ( )
@nataliatalia: Producent zaleca wlanie 400ml mleka lub wody , dodanie 3 miarek produktu ( ja wrzucam 2.5 i zasyca mnie na dobrych parę godzin), wymieszanie a następnie dodanie jeszcze 100ml po czym jeszcze raz wymieszać. U mnie przy proporcjach 2.5 miarki na 500ml i wrzuceniu tego na noc do lodówki jest to dosyć gęste więc się nie dziwię, że tak to wygladało w Twoim przypadku.