Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagów #rower może też #szosa jakieś protipy odnośnie spodenek na rower ? Trasy do 100 km, chcę kupić z wkładką żelową. Lepiej na szelkach czy bez ? Te z lidla są okej? wytrzymają pare przejazdów ?
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gregoor3 móc to mogę ale i tak muszę kupić jakieś spodenki w sumie takie głównie na rower to już bym sobie kupił jakieś do jazdy
  • Odpowiedz
  • 4
@l3chu x-tiger z Ali. Idą trzy tygodnie. Jakość lepsza od najwyższego modelu z Decathlonu za 200, a kosztują 60 zł. Tylko trzeba zamówić dwa rozmiary większe niż normalnie. Np. xxxl zamiast xl. Generalnie wszystko marki x-tiger ma świetną jakość.
  • Odpowiedz
@l3chu: Uważam, że komfort jest ważny niezależnie od tego czy robi się poniżej 100 km czy od razu 250. Warto zainwestować w spodenki na szelkach. Nic się nie ściąga, jest naprawdę wygodnie. Obecnie mam dekatlonowe, nie wiem który model, ale posiadają wkładkę żelowa i polecam je serdecznie.
  • Odpowiedz
@kasin: ja to szczur przy tobie jestem. Chyba wezmę jednak L. Kupię na razie te najtańsze i skoryguję rozmiar ewentualnie przy kolejnych zakupach.
  • Odpowiedz
  • 1
@ffurbo głupia aplikacja ucięła mi elaborat ☹️ L według komentarzy będzie dobre. Naprawdę polecam x-tiger. Będziesz zadowolony a idzie 15 dni. Rękawiczki też dobre. Nie warto tracić kasy na te z Deca.
  • Odpowiedz