Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Mirki, 23 lvl, prawo jazdy, nie mam wykształcenia, a angielski na poziomie kali jeść kali pić.
Odłożyłem 35k w gównopracy, musze zrobić jakiś kurs, tylko nie mogę się zdecydować, wszędzie widzę wady: wózek widłowy, spawacz, c+e, itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Średnio widzę prace na produkcji, już nie chodzi o stawkę 8 euro, tylko ta robota nie jest stała tym bardziej przez agencje, wolałbym jakiś fach, np w c+e jest zapotrzebowanie cały czas i to już jest jakieś zabezpieczenie na przyszłość

#praca #emigracja #pracbaza #zycie #kierowcatira #spawacz #tir #transport

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#anonimowemirkowyznania 
Mirki, 23...

źródło: comment_bKDyISOjPng27jlFoIQuisoGPAzjXwn7.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania wiesz jak lubisz spać po szoferkach, brac prysznice na stacjach i ganiac po całej polsce czy europie to rób c+e. To nie jest zawod dla każdego to trzeba lubiec. Mam paru znajomych co porobili kwity pojedzili z rok i zostawili to cholere bo sie okazalo, ze nie taki latwy kawałek chleba. Jak nie masz leku wysokosci to może kurs na operatora żurawia. Malo ludzi ma ten kwit i kasa jest niezla.
  • Odpowiedz