Wpis z mikrobloga

@j4pko: najgorsze ścierwo, mój brat ma taką dziewczyne. Raz zafarbowała włosy na fioletowo w domu i kafelki farbą #!$%@?ła i nie miała z tym problemu xD
  • Odpowiedz
@Mistborn: po prostu sporo dzisiejszych nastolatek nie potrafi zbudować własnej osobowości przez co szukając siebie sięgają po wzorce z internetu, które są nietypowe, atencyjne i niezgodne z ideałami ich rodziców
poza tym mają bordera czy inną dwubiegunówke
  • Odpowiedz
po prostu sporo dzisiejszych nastolatek nie potrafi zbudować własnej osobowości przez co szukając siebie sięgają po wzorce z internetu, które są nietypowe, atencyjne i niezgodne z ideałami ich rodziców

poza tym mają bordera czy inną dwubiegunówke


@DeleteKonto: i to jest bardzo trafny i rzeczowy komentarz. Oby takich więcej.
  • Odpowiedz
po prostu sporo dzisiejszych nastolatek nie potrafi zbudować własnej osobowości przez co szukając siebie sięgają po wzorce z internetu, które są nietypowe, atencyjne i niezgodne z ideałami ich rodziców

poza tym mają bordera czy inną dwubiegunówke


@DeleteKonto: Co za bełkot xD Kiedyś to nie było zbuntowanych nastolatek, wszystkie grzeczne, w niedziele od kościoła, niedziele z rodzicami, no kuuuurła kiedyś to byyyyło.
  • Odpowiedz
Raz poznałam alternatywke, bordera miała serio. Ja nie siedziałam w tych tematach i nie rozumiałam za bardzo o co chodzi. A to jest niezły #!$%@? nie polecam. Raz wesoła raz chamska i wredna. I atencja przede wszystkim xd
  • Odpowiedz