Wpis z mikrobloga

  • 16
@Lukardio a ile można wydawać publicznych pieniędzy na ochranianie chołoty która robi sobie marsze co tydzień? Też jestem za tym by tego zakazać. Procesji przynajmniej nie musi policja ochraniac ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Lukardio: W Boże Ciało ludzie nie niosą sztandarów ośmieszających innych ludzi, idą sobie bo lubią, bo tradycja, bo wierzą. Podejrzewam że gdyby marsz lgbt był organizowany podobnie raz w roku w określonej porze, był przyjaznym piknikiem w którym ludzie idą by pokazać że są równi i nie wstydzą się swojej orientacji to nie potrzebna była by żadna ochrona. Natomiast obecnie niektórzy uczestnicy marszu starają się obrazić innych ludzi najwyraźniej w
  • Odpowiedz
@Ciascio: Ale ludzie nie biją osób z marszów równości bo plakaty, tylko dlatego, że są nieheteronormatywni i ośmielają się domagać równych praw. Przecież za każdym razem pojawia się kontrmanifa z bzdurami o pedofilii, i to samo krzyczeli prawaki z Białegostoku
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny myślę że oni przychodzą na kontrmanifestacje i biją ludzi bo mają problemy z głową i szukają miejsca gdzie mogą kogoś obrazić. Po prostu znajdują takie miejsce właśnie na kontrmanifestacji. Niestety najbardziej widoczne są skrajności zarówno po prawej i po lewej stronie.
  • Odpowiedz
  • 63
@Ciascio w Boże Ciało ludzie ida reprezentować religie która zawiera takie piekne cytaty o miłości do drugiego człowieka:

Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach

Dżizus

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z
  • Odpowiedz
@Ciascio: Skrajności po lewej stronie nie biją ludzi i nie rzucają w nich peterdami lub butelkami z moczem, co najwyżej zrobią tekturkę triggerującą katolików do szpiku kości.

Nie, to co widać to jedynie zidiociałych prawicowców, którzy wierzą w bzdury i od dawna nie aktualizowali swojej wiedzy w temacie seksualności. To są ludzie zaczadzeni ideologią, którzy nie potrafią spojrzeć chłodno na temat.

Plus jest taki, że marsze równości prowokują dyskusje i
  • Odpowiedz
@drzuo skoro sam w to nie wierzysz to co Ci przeszkadza ze oni idą. Wygląda na to ze mocno przejmujesz się opinią innych osób skoro przeszkadza Ci tak bardzo opinia całego świata o Polakach. Zwykle jak spotykam kogoś z jakiegoś kraju i zaczynam z nim rozmowę to nie oceniam tej osoby z perspektywy tego co jest dziwnego u nich tylko jeśli schodzi rozmowa na jego kraj to gadamy o tym co
  • Odpowiedz
@kanapeczka_z_kanapa z tymi meczami to chyba nie do mnie bo ta pierwsza część zacytowana to nie moje słowa. Te sztandary z Białegostoku to nie były w Boże Ciało tylko w jakiejś chorej kontrmanifestacji. Podejrzewam że ludzi z tego obrazka nie wierzą w nic a jedynie nie chcą dać innym żyć po swojemu. Ja tutaj porównuje dwa odrębne marsze i zachowanie uczestników a nie zachowanie sebixow którzy przyszli atakować innych
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny https://www.wykop.pl/link/4833697 jakiś jeden przykład. Uwierz mi ze jak staniesz na środku, nie będąc ani po prawej ani po lewej stronie to zobaczysz że zarówno po prawej jak i po lewej stronie jest grupa ludzi która jest skrajnościa i psuje opinie i ideały całej grupy. Nie daje tego przykładu żeby napisać zobacz oni też tak robią wiec to to samo bo to nie jest to samo. Nie można porównywać dwóch złych
  • Odpowiedz
@Lukardio: ogólnie to tak, jakby na przeciwko procesji Bożego Ciała stanęła kontrmanifestacja bandytów to rozsądnym wyjściem byłoby zrezygnowanie tego dnia z marszu, do momentu kiedy policja nie ogarnie tematu. Chyba że podobnie jak z marszami równości zakładamy że ludzie by przyszli na bitwę porzucać trochę jajkami czy co tam mają pod ręką no to wtedy nie ma sensu rozwiązywać zgromadzenia przed osiągnięciem celu.
  • Odpowiedz
tzw teczowy f-----m pelza przez wszystkie kraje zachodu, wprowadzaja zamordyzm pochwalaja fizyczna agresje na oponentow pol


@Bajo-Jajo: hmm jak na razie to do fizycznej agresji w Polsce posuwa się druga strona. F-----m mówisz?
  • Odpowiedz