Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#yerbamate #yerbamatewykopclub #narkotykizawszespoko #recenzjayerby #yerba

A więc po kolei wszystkie zalewam w temperaturze 70/80 stopni i po 50g na około 330ml

-słoik na razie testuje mam nadzieję że nie będzie walić pulpetami

-Rosamonte Despalada mocna, mało pylasta, grubo cięta, w smaku naturalna ale mocna więc jak ktoś pierwszy raz pije może się zdziwić (przynajmniej dwa pierwsze siorbnięcia) mi tam smakuje, starczy na jakieś 5 zalań wtedy jeszcze jakoś smakuje ale i do 7 się nada tylko dłużej musi postać. Dobra z wodą gazowaną na zimno.

-Rosamonte Elaborada taka klasyka w smaku ok, słabsza od Despalady, starczy na max 5 zalań, ale i to będzie duże wyznanie bo dla mnie to już woda, ale w ogólnym rozrachunku polecam. Dobra z wodą gazowaną na zimno.

-Pajarito meta limon zawiodłem się zero limonki natomiast sama mięta, ale na plus bardzo długo trzyma smak jakieś 7 zalań, minimalne pylasta, jak ktoś lubi miętę to polecam z lodem na zimno też fajnie. Natomiast ja nie kupię już więcej. Zachęcony recenzjami kupiłem 1kg no i trochę zawód.

Może małe podsumowanie

1. Despala jak masz dużo pracy np sesja (nie sprawdzian, matura, kartkówka)

2. Elaborada zwykły dzień w sam raz da radę

3. Menta limon na lato, weekendzik i do dzbanka z lodem

Ps

CBSe Energia Guarana polecam smaczna i zostawia miły posmak, fajnie pobudza na podobnym poziomie co Despalada ale delikatniejsza w smaku
Szybkie_Konopie - #yerbamate #yerbamatewykopclub #narkotykizawszespoko #recenzjayerby...

źródło: comment_y2F8oa0g9oEgAmkJW2g0felautj7XOCP.jpg

Pobierz
  • 2