Wpis z mikrobloga

Biedne prawaki zawsze pokrzywdzone.


@patykiem_pisane: heh bawią mnie takie słowa tak samo, jak katol czy faszysta. Niestety jesteś w błędzie, bo ten cały cyrk powstał kilka lat temu na zachodzie, kiedy nie było koszul "zakaz pedałowania". Czy prawak robi z siebie ofiarę? To ludzie z tej ogranizacji wszędzie widzą faszyzm i najwięcej mówią o tolerancji gdzie u nich jak się wsłuchać, tej tolerancji nie ma.

Czy "prawaki" wychodza i domagają
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: W Polsce cyrk rozpoczęła prawicę naklejkami zakaz pedałowania i zachód mnie nie obchodzi.
Równe prawa powiadasz. To czemu do kobiety od naklejki matki boskiej tęczowej zapukała policja a do redakcji gazety polskiej czy kto tam te naklejki wymyślił już nie. To są równe prawa czy nie?
  • Odpowiedz
Przypominają mi takie dziecko, które ciągle dokucza innemu, ale jak ten drugi uderzy, to lecą z płaczem do mamy poskarżyć się jakie to drugie dziecko złe i niedobre.()


@Mr_Squno: W sensie mówisz o KK? Bo już nie łapię
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Art. 196. Obrażanie uczuć religijnych innych osób.

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Wiem o kim mówisz, acz serio to można podciągnąć pod KK, nawet bardziej.

Co do uczuć religijnych, dobija mnie to, jakoś mnie nie może obrażać procesja, albo niszczenie pomników Światowida- tego nikt nie bierze na serio mimo, że to jawna kpina z pogańskich obrządków. Tylko KK ma monopol na obraze uczuć.
  • Odpowiedz
Wyśmiewanie się z wierzących tylko dlatego, że są wierzący, to bolszewicki zwyczaj i jest to obrzydliwe dla każdego kto ma RiGCz.


@Strzelec_Kurpiowski: Mocniejszych snów się nie dało dobrać? xD

Dla mnie wiara jest śmieszna, bo sam widzę jak byłem nią opętany i jak to było głupie. Wiarę wtoczyła mi mama i nie mam jej tego za złe. Jednak wychowałem się wśród dwóch inteligentnych ateistów i w sumie pokazało mi to
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Pozwól że Ci i Tobie podobnym to wyjaśnię, bo ostatnio w tym temacie robicie z siebie niezłych dzbanów. Czym innym jest wyśmiewanie się z czegoś, a czym innym z kogoś. Zrobisz sobie jakąś artystyczną "profanację" Mahometa, karykaturę czy coś w tym stylu - spoko, to samo zrobisz z innym Jezusem czy Kryszną - też spoko. Powiesz "zabić muzułmanów i katolików" - już nie ok, delikatnie mówiąc.

Gdyby treść tych
  • Odpowiedz
@pokokoko1: Nie jestem katolem, ale to, co oni robią z religią, to lekka przesada. Religia jest stara jak świat i nagle znalazła się grupka, która na tę religię pluje ( nieważna jaka) i domagają się swoich praw. Teraz wyobraź sobie, że jest na odwrót i lgbt jest stary jak świat i nagle przyszła grupa plująca na lgbt i mówiąca o religii. O tolerancji mówimy? Każdy postrzega religie na swój sposób,
  • Odpowiedz
Musisz chodzić do kościoła? Ktoś cię zmusza? Widzisz gdzieś kk maszerujący po ulicy domagających się swoich praw i ideologii?


@Mr_Squno: W sumie to... tak. Finansowanie KK z budżetu państwa oraz szkół i uczelni wyznaniowych. Finansowanie katechizacji. Krzyże w urzędach, szkołach, procesje na ulicach. Mieszanie się w politykę KK: zakaz handlu w niedzielę, wyłączenie z zakazu handlu ziemią, zakaz aborcji, ograniczenie dostępu do antykoncepcji. Ukrywanie pedofilii. Nie mogę dokonać apostazji tak aby usunięto mnie z ksiąg kościelnych i nie ujmowano w statystykach jako katolika. Pomijam już takie rzeczy jak ostracyzm społeczny za bycie niekatolikiem i nie uczestniczenie w religii. Więc tak, zmusza mnie do łożenia na KK, finansowania tego, realnie wpływa na moje życie.

Co do osób LGBT? Wiesz, po filmie Sekielskiego zintensyfikował się hejt kościoła na środowisko LGBT żeby tylko czasem się nie rozliczać ze swoich grzechów, podobnie jak demonizacja edukacji seksualnej. Dla mnie zachowania społeczności LGBT są reaktywne a nie agresywne. Reaktywne w stosunku do ciągłych ataków polityków i przedstawicieli KK, takich jak ksiądz Oko i inni, uważanie ich za ludzi gorszej kategorii i 'nienaturalnych' za 'niepolaków'. Serio, dla mnie to jest
  • Odpowiedz