Wpis z mikrobloga

naklejki nie mają żadnej mocy prawnej, zatem obie można zaliczyć do wyśmiewania, gdyż aby zaistniała segregacja, ktoś musiałby napisać prawo, według którego tam gdzie ktoś naklei tą naklejkę, naprawdę ktoś nie może wejść


@Strzelec_Kurpiowski: Mamy w prawie mowę nienawiści :) I ten sposób dyskryminacji, jak najbardziej pod to podchodzi. Pozostaje się cieszyć, że w Polsce jest coraz więcej świadomych ludzi, a wykopkowe konserwie pelikany, to pato-margines.

twierdzisz że naklejki o
  • Odpowiedz
Mamy w prawie mowę nienawiści :) I ten sposób dyskryminacji, jak najbardziej pod to podchodzi. Pozostaje się cieszyć, że w Polsce jest coraz więcej świadomych ludzi, a wykopkowe konserwie pelikany, to pato-margines.


@anallizator: tak samo jak mamy w prawie zakaz obrazy uczuć religijnych i pozostaje się cieszyć, że jest to respektowane przez władzę, a patilewica od przeróbek Maryji ponosi konsekwencje swojej głupoty.
  • Odpowiedz
widać jedni złamali prawo, a drudzy nie.


@Strzelec_Kurpiowski: Widać jedni są partyjną szczekaczką, drudzy nie. Widać w jednych państwo pompuje kasę, w drugich nie :) Chyba sam nie wierzysz w durnoty które wypisujesz, albo takim jesteś lemingiem.

Masz źródło z gadzinówki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: Oczywiście, że tak. I nie sztucznego tworu, a ludzi którzy stoją za tą grupą społeczną...

@anallizator: ale nie wkładaj na siłę wszystkich do jakiejś sztucznej grupy społecznej. Nie każdy chce się utożsamiać z tym g*wnem.
  • Odpowiedz
@vin42: ja #!$%@?, dyskusja z konserwimi dzbanami na wykopie, to jak wywiad z upośledzonym... W którym miejscu włożyłem tam WSZYSTKICH? Gówno to ty masz w głowie jak widać. Chłopczyku z urojeniami. Projektujesz sobie jakieś sytuacje w chorej bańce, a potem na nie odpowiadasz... Beka. O to chodzi, że to jest GRUPA społeczna i o tym tylko napisałem, co z resztą #!$%@? sam zacytowałeś.
  • Odpowiedz
To jest ta wasza tolerancja hipokryci XDDD. Tfu na was!!!!!


@vin42: uuu to dopiero pokaz tolerancji :) Przynajmniej mam już pewność że rozmawiam z gówniarzem nieudolnie powtarzającym hasełka kolegów i swoich guru.
  • Odpowiedz
@vin42: nazwałem cię dzbanem, bo nim jesteś. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem najprostrzych zdań i stosujesz retorykę do wizji utworzonej w własnej głowie. Nie ma to nic wspólnego z tolerancja, bo mimo tej bez sprzecznej ułomności, toleruje twoja obecność w społeczeństwie :)
  • Odpowiedz