Wpis z mikrobloga

@patykiem_pisane: Gdybyś nie wiedział ( a nie wiesz) Jezus nie był krystalicznie biały. Jezus europejski jest biały, ale sam nie był biały. Tak samo w różnych krajach postrzegany jest Jezus na swój sposób. Tęcza jest obraźliwa po rzez sprzeciwianiu się "bogu". Nie bez powodu bóg stworzył Adama i Ewę ( kobietę i mężczyznę), a tęcza jest przeciwieństwem. Mówiąc w skrócie, tęcza obraża religie, która ma ponad 2tys lat. Mówię ogólnie
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: http://wspolnota-katolicka-darlington.co.uk/images/artykuly/10-04-2016/1%20MBC%20Flaga.jpg
To chyba też się kwalifikuje pod obrazę uczyć.
Dwa. Gdzie w Nowym Testamencie masz podane że tęcza obraża Boga. To jest ważę najważniejsze pismo, więc proszę zacytuj mi fragment.
Trzy ludzie lgbt istnieją dłużej od twojej Religi, bo osoby homoseksualne.zyl np w Grecji kilkaset lat przed Chrystusem a wierzący plują na nich zamiast szanować (twoja argumentacja)
Cztery. Nie wystarczy naklejka. Nikt na matce boskiej nie napisał strefa wolna
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Skrzętnie mnie pominąłeś, ale jeśli nie jesteś katolem, stawiam, że jesteś ateistą no i tak bardzo smutno mi się zrobiło z powodu tego, że uświadomiłem sobie, że dyskurs w Polsce jest tak bardzo przesunięty w prawo, że ateiści przejmują się tym co pomyśli o nich KK gdy coś zrobią (podczas gdy KK w ogóle się nie przejmuje uczuciami kogoś innego- bo jest przekonany o swojej nieomylności i świętej racji),
  • Odpowiedz
W sumie to... tak. Finansowanie KK z budżetu państwa oraz szkół i uczelni wyznaniowych. Finansowanie katechizacji.


@pokokoko1: Co ma finansowanie do zmuszania? Możesz nie chodzić na religie? Możesz. Dziwisz się, że krzyże są w szkołach? Hmm z tego co wiem, to żyjemy w w katolickim Kraju, więc czego się spodziewasz? Gdybyś żył w arabskim to miałbyś coś innego.

Co do ukrywania pedofilii to ogólna sprawa, nie tylko kk. Pedofilia jest wszędzie na świcie, nie tylko w kk, nawet nie masz pojęcia jakich szczebli dosięga
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: > Przez papierek nie możesz normalnie żyć i boisz się, że w innych krajach znajda dowód na ciebie w sprawie religii? Idiotyczny argument, poważnie się tym przejmujesz? Więcej informacji o tobie ma fb czy instagram (ogólnie internet, niż jedna księga).

I znowu podwójne standardy. Takie jest PRAWO. Jeśli zarządzasz usunięcia twoich dany to kościół ma bezzwłocznie te dane usunac. Nie jest ponad prawem. IMoge równie dobrze napisać co ci
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: > Co ma finansowanie do zmuszania? Możesz nie chodzić na religie? Możesz. Dziwisz się, że krzyże są w szkołach? Hmm z tego co wiem, to żyjemy w w katolickim Kraju, więc czego się spodziewasz? Gdybyś żył w arabskim to miałbyś coś innego.
Ej, ale nie żyjemy w katolickim kraju, ale w świeckim- to wiedz.

Nie, ukrywanie pedofilii to nie jest ogólna sprawa, pedofile- Ci wszyscy murarze i tak dalej idą siedzieć, a nie są przenoszeni na inną parafie, tak miałem przykłady z mojej wioski o takich akcjach.

Słuchaj, nie interesują mnie Twoje pobudki, ja chciałbym dokonać apostazji i chciałbym, żeby KK przestrzegał RODO jak każda inna organizacja w Europie. Mnie boli to, że jestem ujmowany jako 'katolik' mimo bycia apostatą, bo ISKK podaje 'ochrzczonych' a to sakrament niezmywalny więc apostaci też się liczą jako katolicy, wkurza mnie wycieranie sobie mordy 'głosem katolików w Polsce' - gdy wiem, że w tych 90% jest wielu takich jak ja, co nie mają z tym nic wspólnego i nie mogą z tym
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Czyli nie jesteś w stanie podać mi fragmentu z nowego testamentu potwierdzającego tezę tylko klasyka wycieczki osobiste i islam. Widzieliśmy na filmikach z Białegostoku naszych wierzących islamistów którzy z miłości do Boga kopali ludzi bo ktoś się ośmielił tęczowa flagę nosić.
Skoro mam takie prawo to kościół musi się.dostosowac, sam twierdziłeś że.wszyscy są.rowni a na tym przykładzie jakoś tego nie widać. I znowu ponawiam pytanie. Co ci przeszkadza flaga
  • Odpowiedz
@pokokoko1: No i co ma finansowanie do zmuszania? Poważnie? No ma bardzo dużo, bo ja nie mogę NIE finansować kościoła a idą na to moje podatki więc... chyba sporo zmuszanie jest związane z finansowaniem KK. Gdybyśmy mieli model niemiecki w tym zakresie to zero problemu, hulaj dusza.
  • Odpowiedz
Słuchaj, nie interesują mnie Twoje pobudki, ja chciałbym dokonać apostazji i chciałbym, żeby KK przestrzegał RODO jak każda inna organizacja w Europie.


@pokokoko1: ooo BO RODO! A gdyby rodo nie było, to miałbyś to w dupie. Szukanie argumentu na siłę.

Mnie boli to, że jestem ujmowany jako 'katolik' mimo bycia apostatą, bo ISKK podaje 'ochrzczonych' a to sakrament niezmywalny więc apostaci też się liczą jako katolicy.

Ja ja się utożsamiam z drzewem i tak powinni mnie postrzegać, To ty nie wiesz, że tak można? Przez głupi papierek twoje życie jest zrujnowane? To wierzysz, bo jesteś na papierze, czy wierzysz, bo masz to w sercu? Podpisze sie na kamieniu, że jestem bogaty, to
  • Odpowiedz
@pokokoko1:

No i co ma finansowanie do zmuszania? Poważnie? No ma bardzo dużo, bo ja nie mogę NIE finansować kościoła a idą na to moje podatki więc... chyba sporo zmuszanie jest związane z finansowaniem KK. Gdybyśmy mieli model niemiecki w tym zakresie to zero problemu, hulaj dusza.


Wybacz za brutalność, ale nikt cie tu nie trzyma. Każdy kraj ma inaczej, każdy płaci, nie tylko ty. Na wszystko idą podatki, nie
  • Odpowiedz
Czy bronie? Nie stoję po niczyjej stronie. Wkurza mnie, że jakaś grupa chce przewrócić wszystko do góry nogami i chcą jeszcze jakieś szczególne prawa.


@Mr_Squno: Jakie to są szczególnie prawa, jakich domagają się ludzie lgbt a jakich nie mają inni?
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Nie spodziewałem, że nagle zaczniemy dyskutować dlaczego powody z których czuję się ruchany bez mydła, to nic takiego xD Pokolei i kończę, bo nie ma o czym gadać, serio.

Nie nie chodzi o RODO, chciałem usunąć swoje dane jeszcze przed RODO bo mam prawo do bycia zapomnianym i do usunięcia swoich danych z dowolnej instytucji, proste. RODO miało być dźwignią która mi to umożliwi, ale się nie udało. Powody już podałem. (No i serio, w dupie powinieneś mieć dlaczego ktoś chce a ktoś nie chce żeby jego dane były usunięte, chyba, ze jesteś zdania, że ludzie nie maja prawa aby swoimi danymi dysponować- wtedy do już w ogóle xD)

Chłopski rozum>Badania naukowe strong xD
Nie no serio, to że coś Ci się wydaje, nie znaczy, że jest prawdą. Pierwsze z brzegu, jak będziesz chciał więcej
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: Porównywanie tych dwóch sytuacji to klasyczny konserwi poziom #!$%@?. Jakby pojawiły się w GW naklejki "strefa wolna od katoli", to też byłoby to haniebne. Jest drobna różnica w wyśmiewaniu religii i ideologi od #!$%@? segregacji rasowej LUDZI...
  • Odpowiedz
Jest drobna różnica w wyśmiewaniu religii i ideologi od #!$%@? segregacji rasowej LUDZI...


@anallizator: naklejki nie mają żadnej mocy prawnej, zatem obie można zaliczyć do wyśmiewania, gdyż aby zaistniała segregacja, ktoś musiałby napisać prawo, według którego tam gdzie ktoś naklei tą naklejkę, naprawdę ktoś nie może wejść.
  • Odpowiedz