Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: haha usunąłem komentarz bo nie chce robic jej więcej przykrości. Jak ktos pisze glupoty a potem okazuje się, że sam identyfikuje sie jako głupek i jeszcze postanowił pochwalić sie całemu światu to sorki. Ty widze też nie masz za równo, ale to juz nie moja sprawa. Pozdrawiam i zycze kolorowego weekendu bo na bank ziom cos ćpiesz XDD
@Lapidarny: Tak tak, dokładnie dlatego tak zareagowałem. Są różne sytuacje w życiu i nie śmieje sie z sąsiada ze pali mu sie dom bo nie wyłączył żelazka. Co do drugiej części, to nie chce mi się gadać, każdy sam decyduje jak odbierze go społeczeństwo- jak zetniesz włosy to Cię wezmą za skina itp. Jak możesz to powiedz co Cb zmotywowało do takiego opisu
@Lapidarny: hahah nie, dlaczego? To o skinie to był zwykły przykład, a o opisie to sam wspomniałeś. Człowiekowi wystarczy kilka sekund, aby podjął decyzję, czy akceptuje drugą osobę. Przeglądałem za to najważniejsze info o Nama i placze ze śmiechu. Laska chyba ma pod 30. Nazywa sie Nana Nanowska Od 4 lat coś jej się #!$%@?ło z jakimiś psami. Ma konto na IG, fb, twitterze, snapie, gg i innych gdzie codziennie wrzuca