Wpis z mikrobloga

Mircy, Mirabelki z tagu #psychiatria i ewentualnie #narkotykizawszespoko (?)
Co to może być:
Działanie mniej więcej jak benzo(?) całkowicie rozładowujące agresję, poprawiające humor, powodujące ogólne wyj*banie na wszystko i wszystkich, efektów nasennych brak(ale na mnie i klonazepam w zastrzyku ani trochę usypiająco nie działa więc tym się raczej nie sugerujcie xD). Działanie dosyć natychmiastowe, i utrzymujące się przez prawie cały dzień. Z efektów negatywnych dosyć silne "otumanienie"(ciężko było się dogadać z kimkolwiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)).
Bardzo niewielka tabletka, ciemno-czerwona.
Prawdopodobnie coś z "hydro" czy coś takiego w nazwie(jedyne co znalazłem to hydroksyzyna, ale nie bardzo mi to pasuje bo z tego co wszyscy piszą ma silne działanie nasenne). Ktoś, coś?
Zgrywajac_twardziela - Mircy, Mirabelki z tagu #psychiatria i ewentualnie #narkotykiz...

źródło: comment_YrgDOQTAiNIvbJcsbLIgCcO8qPh93weQ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela Na tej zasadzie działa placebo, gość dał na odczepne hydro bo teoretycznie nic innego nie mógł dać, popatrzył na ciebie stwierdził ze powie ze to mocne uzależnia i wgl po czym zadziałała siła perswazji, tabletka+lekarz który powiedział co powiedział i wyszło jak wyszło, taka moja teoria
  • Odpowiedz
@shelkofy: Nie, nie, źle mnie zrozumiałeś. Że uzależnia to mi powiedział lekarz prowadzący, który całkiem możliwe że nawet nie ma pojęcia co ja wtedy dostałem, bo #tbw na mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Od tego co dostałem na izbie przyjęć otrzymałem tylko informację że to "bardzo stary, skuteczny lek"(podał mi nazwę co to było, ale strasznie niewyraźnie mówił, plus ja byłem w kiepskim stanie
  • Odpowiedz