Wpis z mikrobloga

Mircy, Mirabelki z tagu #psychiatria i ewentualnie #narkotykizawszespoko (?)
Co to może być:
Działanie mniej więcej jak benzo(?) całkowicie rozładowujące agresję, poprawiające humor, powodujące ogólne wyj*banie na wszystko i wszystkich, efektów nasennych brak(ale na mnie i klonazepam w zastrzyku ani trochę usypiająco nie działa więc tym się raczej nie sugerujcie xD). Działanie dosyć natychmiastowe, i utrzymujące się przez prawie cały dzień. Z efektów negatywnych dosyć silne "otumanienie"(ciężko było się dogadać z kimkolwiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)).
Bardzo niewielka tabletka, ciemno-czerwona.
Prawdopodobnie coś z "hydro" czy coś takiego w nazwie(jedyne co znalazłem to hydroksyzyna, ale nie bardzo mi to pasuje bo z tego co wszyscy piszą ma silne działanie nasenne). Ktoś, coś?
Zgrywajac_twardziela - Mircy, Mirabelki z tagu #psychiatria i ewentualnie #narkotykiz...

źródło: comment_YrgDOQTAiNIvbJcsbLIgCcO8qPh93weQ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
Tylko jakas taka niedokładna jak na legitny lek, moze to jakies rc? Nie hydro nie jest uzależniające i działa znikomo a na pewno nie ruszy byka co go klon nie usypia
  • Odpowiedz
@PanWifi:

z tym że porównywnie hydro do benzo to jak porównać fc barcelone to legi warszawa XD wiec dziwi mnie ze tak mocno a ciebie zadziałała.

No jak dla mnie to efekt był ten sam generalnie jak po klonazepamie w zastrzyku xD Przy obu te same efekty pozytywne i negatywne, z tym że po benzo nie było aż takiego otępienia. Cała reszta jednakowo. Z tym że może to tak zadziałało
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela z wyglądu identycznie jak hydroksyzyna chyba 10mg, tylko nie pasuje mi ze te kółeczko takie nierówne a zawsze są idealnie równe, rozumiem wyszczerbiona tableta ale ta ma aż za dużo jej xdd, jeżeli twierdził ze uzależnia to moze i tak jest i dostałeś cos zupełnie innego ale to raczej mało prawdopodobne, ogólnie jeśli to hydro to z niczym nie da zadowalającego efekty bo hydro to bubel i placebo, psychiatra wypisze
  • Odpowiedz
@shelkofy:

z wyglądu identycznie jak hydroksyzyna chyba 10mg,

to jest chyba 30mg z tego co pamiętam, mało co wtedy kontaktowałem jak to dostałem, ale od razu dostałem 2 mniejsze(prawdopodobnie po 10) a tę większą ze zdjęcia "na poźniej" w razie jakby jakbym znowu miał napad agresji i niepokoju

tylko nie pasuje mi ze te kółeczko takie nierówne a zawsze są idealnie równe, rozumiem wyszczerbiona tableta ale ta ma aż za dużo
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela nie No rc to wiadomo ze nie jak od lekarza, z nasennych rozluźniających tylko hydroksyzyna na h/hydro, jeżeli mało kontaktowałeś to napewno by cie nie szprycowali niczym mocny a co dopiero uzależniającym lub wchodzącym w jakies reakcje krzyżowe(nie wiem i oni nie wiedzieli w jakim stanie byłeś i po czym) a wlasnie takie hydro jest bezpieczne bo jest lekki i kuku w głowę sobie tym nie zrobisz, im więcej o
  • Odpowiedz
@shelkofy:
Z niekontaktowaniem to jeszcze był ten problem że lekarz dyżurny w ch*j niewyraźnie mówił co dodatkowo zrodziło problemy w rozmowie xD

Sam już nie wiem, może i placebo, ale jeśli faktycznie to by nie było nic silnego to po co lekarz prowadzący miałby w ch*ja lecieć że to uzależniające i absolutnie nie mogę się tym "leczyć". Plus sytuacja z klonazepamem w zastrzyku(co do tego mam pewność, że to było
  • Odpowiedz