Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, kocham takie wyciąganie wniosków z dupy. Murzyni byli niewolnikami wiec logiczne że byli nie wykształceni. Kiedy nie byli już niewolnikami nadal byli mało wykształceni - biedni, a to chyba logiczne skąd bierze się przestępczość. W Ameryce panował rasizm więc słaba praca - znowu bieda i przestępczość. Do tego mieszkanie w geccie czyli znowu brak pracy, bieda - przestępczość. Muszą minąć pokolenia żeby zniknął w nich model niewolnika, tak jak wpolsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@glowicajadrowa: Z kolei spójrz ilu seryjnych morderców w ameryce było... białych. To statystyki tylko dla NYC, gdzie był pewien pan z bogatego rodu (mają niemal cały Manhattan) i zabił swoją kobietę, przyjaciółkę i sąsiada. Sąsiada z mieszkania w którym udawał staruszkę.
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: Niewolnictwo zostało zniesione w większości stanów przed 1800 rokiem (w tym w NY) najpóźniej w stanach południowych - 1865.

Homo soviectus już upadł co widać bo dzisiejszym młodym pokoleniu. Nam starczyło kilkadziesiąt lat, a murzynom 150 to za mało?


@Nic_tu_po_mnie:
Skoro już odbiegliśmy od meritum, przejrzyj proszę zawartość chociaż jednego z linków poniżej:

From 1882-1968, 4,743 lynchings occurred in the United States. Of these people that were lynched 3,446
  • Odpowiedz
@Rowley: W ciągu jednego roku czarni zabijają więcej czarnych niż przez 80 lat linczowania. Ale to wszystko wina biedy nie? Wtedy pewnie też biedni biali linczowali?

To teraz popatrzmy na wyniki SAT black vs white - zdjęcie. Popatrzmy na miasta gdzie większość to czarni i mogą się rządzić sami: Detroit, 82% czarnej populacji - pewnie są teraz drugą Wakandą nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Do SAT podchodzą
j3sion - @Rowley: W ciągu jednego roku czarni zabijają więcej czarnych niż przez 80 l...

źródło: comment_iL9cA2yYHk5QxeczZyLlQWV5YuSAtmOF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@janusz0 ale to tak zwana oczywista oczywistość, że to wina nierówności społecznych i ekonomicznych. Jest pierdyliard badań w tym temacie pokazujących dobitnie, że tam gdzie edukacja i wyrównanie szans, tam spadek przestępczości. Jakby Polaków zamknięto w geccie na dziesiątki lat, skazano na ostracyzm społeczny czy wykluczenie ekonomiczne, a nie czekaj wiemy jakby było. Statystyki przestępczości w UK.
  • Odpowiedz
Drugi cytat niefortunnie uciąłem w pół zdania, więc wrzucam cały akapit:

The thousands of African Americanslynched between 1877 and 1950 differed in many respects, but in most cases, the circumstances of their murders can be categorized as one or more of the following: (1) lynchings that resulted from a wildly distorted fear of interracial sex; (2) lynchings in response to casual social transgressions; (3) lynchings based on allegations of serious violent crime;
  • Odpowiedz
@Hasz5g: Ty, ale nikt dindusom nie broni zrobić kariery xD w Stanach jakiekolwiek podejrzenie o rasizm, jest jak wyrok śmierci. To społeczeństwo wiecznie zastraszone, ciągle karmione wiadomościami, że wszyscy chcą ich pojechać po rajtach/#!$%@?ć w zaułku/wszyscy mają z nimi wojnę, które żyje w państwie policyjnym, pełnym absurdów poprawności politycznej. Murzyn woli posiedzieć na socjalu, jest obama care, dostanie foodstamps - kupi w pobliskim sklepu galon Kool-Aida o smaku arbuzowym, a potem
  • Odpowiedz
@glowicajadrowa: Statystyki podające o ile spadłaby przestępczość gdyby nie było czarnych to #!$%@? logiki. Równie dobrze lukę na rynku mogłyby zająć białe gangi, które obecnie mają zbyt dużą konkurencję.
  • Odpowiedz
@Nic_tu_po_mnie: powtórzę, że nie chcę wdawać się w polemikę na temat podłoża statystyk z głównego postu. Odniosłem się tylko do szafowania frazesami. Właśnie zszedłeś ze 150 do ~75 (?) lat (vide "rośnie trzecie pokolenie") odkąd

mogą rozwijać się i układać życie tak jak każdy biały w Ameryce

Jedno pokolenie to średnio 30 lat.
Zakładam, że chodzi jednak o inną datę którą podałeś czyli lata 70 - tutaj zeszliśmy do niespełna 50
  • Odpowiedz
Homo soviectus już upadł co widać bo dzisiejszym młodym pokoleniu. Nam starczyło kilkadziesiąt lat


@Nic_tu_po_mnie: Jaki homo sovieticus? Polacy są napiętnowani niewolnictwem od czasów chłopów pańszczyźnianych od których wywodzi się większość narodu po tym jak ruscy i niemcy wymordowali większość elit. Dzisiejsze młode pokolenie to takie same mentalne chłopy jak ich rodzice i dziadkowie. Trzeb być ślepym żeby mieć jakieś złudzenia że tak nie jest.
  • Odpowiedz