Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mordercastulejarzy: zapytaj sprzedawcę czy ma problem z inpost. Masz jakiś z nim kontakt? Ostatnio masowo nawalaja paczkomaty. Nadałem i odebrałem wiele przesyłek ale ostatnio skrytka sama się otworzyła po załadowaniu przedmiotu i po jej zamknięciu nie otrzymałem powiadomienia o nadaniu. Wygląda tak jak bym nie nadal przesyłki. Oczywiście ktoś ją ukradł bo odrzucili reklamacje
@mordercastulejarzy: powtórzę... wygenerowano etykiete i przez 8dni nic z nią nie działo się, moze i ktoś ją odbił w paczkomacie, ale później anulowano nadanie ew. był bład systemu, ktory nie zatwierdził nadania. Co nie zmienia faktu, ze raczej mało prawdopodobne, ze ktos na ten sam numer etykiety zdecydował się nadac "jeszcze raz". Obstawiam scieme sprzedawcy
@widmo82: ano, ja mam uraz do negatywu od czasu pewnego sklepu ubraniowego
X lat temu kupiłem bluzę, którą dostałem po 18 dniach od przelewu i co #!$%@? negatyw. Po dwóch — trzech dniach telefon, że jak usunę negatyw to dostanę paczkę ,przeprosinową na koszt firmy. Zgoda na zasadzie win — win i po 24h Ekspresem DHL przyszła koszulka, bluza, perfumy za usunięcie negatywa