Wpis z mikrobloga

@tg1310:
Troszkę się rozpiszę. Około rok, 2 lata temu, zakupiłem sobie Kindle Paperwhite 3. Wciąż uważam że była to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem.
Ostatecznie, po kilku miesiącach stwierdzam że:
-dziesiątki jeżeli nie setki (a nawet tysiące) książek w urządzeniu wielkości 96 kartkowego zeszytu A5- posiadanie całej swojej biblioteczki ze sobą
-niezależnie jak ogromna jest ksiazka- w ebooku jest zawsze dostępna
-kupując książki, zarówno promocje jak i ceny są znacznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tg1310: nie wrócę już do papieru. Z żoną oddaliśmy około 300 książek na akcje biblioteki w szpitalach. Kindle to całkowicie inny komfort czytania niż papier. Zarejestruj się na upolujebooka.pl i podejrzyj sobie historię ceny paru książek a zobaczysz że są bardzo duże rabaty od czasu do czasu (w polowaniu pomaga powiadomienie na e-mail lub appka na androidzie)
@tg1310 ja teraz czytam książkę która ma 800 stron i się czyta strasznie nie wygodnie. Na dojazd do pracy nie zabierzesz takiego tomiska, bo w autobusie niewygodne. W łóżku żona może spać a ja mogę czytać na podświetlonym Kindle. Jak skończę wszystkie papierowe ksiazki jakie mam do przeczytania to kupuje Kindle. Kiedyś miałem jakiś gówno czytnik bez podświetlenia i bateria padła - mogłem zabrać na 2 tygodnie pod namiot w góry kilka
@tg1310: kup czytnik zgodny z legimi (android, nie kindle!)
jeśli znajdziesz księgarnie która za darmo rozdaje kody do legimi to masz wiele najnowszych pozycji za free w legimi.
@tg1310: tylko papier. Uwielbiam zbierać i kolekcjonować, e book nigdy do mnie nie przemawiał. Może i wygodniejsze w podróży ale dla mnie to za mały argument. Po za tym zdarzają się książki które są świetnie wydane i które aż chce się trzymać i oglądać