Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Murki i Mirabelki!
Jeżeli masz na imię Agata i pochodzisz z Siedlec oraz jesteś młodsza niż 28-29 lat to przeczytaj to :D

Ostatnio przy piwie z kumplem zeszło nam na temat aplikacji Gadu-Gadu no i tak sobie rozmawialiśmy o początkach gg w kraju itp. Kumpel zaczął opowiadać jak to robił "pranki" innym użytkownikom no i takie tam pierwsze wspomnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) (mamy po 30 lat -,-) wówczas zadał mi pytanie, z kim ja rozmawiałem na Gadu Gadu.

Po dość długim czasie przypomniałem sobie tylko o jednej osobie która w jakiś sposób zapadła mi w pamięć. Rzecz działa się około 15 lat temu... a może i nawet więcej. Nie wiem jak to się stało ale albo Ty do mnie napisałaś albo ja do Ciebie. Na imię miałaś Agata (na 99%), mieszkałaś w Siedlcach lub w okolicach (na 99%), byłaś ode mnie młodsza a ja byłem wtedy dzieciorem więc nie wiem, mogłaś mieć wówczas między 12-14 lat? Ja miałem z 14-15? Na imię mam Daniel i pochodzę z okolic Łodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście nigdy się nie spotkaliśmy co nie przeszkadzało nam w tym, że przez krótki okres byliśmy nawet internetową parą :D
O ile dobrze pamiętam to "zdradziłem" Cię z jakąś dziewczyną z mojej okolicy (szczegółów nie pamiętam). Opowiadałaś mi o jakiejś swojej koleżance. Pamiętam jeszcze, że w wakacje kiedy pisaliśmy byłaś z rodzicami na wakacjach w Mikołajkach (mogę się mylić, może byłaś tam bez rodziców).
Nie pamiętam niestety jakiej muzyki słuchałaś, jak wyglądałaś (bo chyba nigdy nie przesyłaliśmy sobie zdjęć chociaż mogę się mylić). Jedyne co pamiętam jeszcze jak przez mgłę, to to, że chyba miałem Cię zapisaną w aplikacji jako "Agatha" - może tak miałaś wtedy wpisane w polu imię.

Jeżeli to jesteś Ty, napisz w komentarzu - a może jesteś tą koleżanką o której Ci Agata kiedyś opowiadała? :D
Żeby było jasne, szukam kontaktu z czystej ciekawości, w końcu byłaś moją pierwszą dziewczyną więc ciekawe co u Ciebie słychać, czy masz męża, co studiowałaś etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w przypadku kiedy jakimś cudem byś się odnalazła - liczę na uczciwość (że Ty to naprawdę Ty).Niestety nie mam już dostępu do swojego konta GG ale pamiętam swój numer na pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może Wy, internetowa gawiedzi - macie jakieś pomysły jak odnaleźć Agatę? ;D

Być może do usłyszenia :D #siedlce #truestory no i GG to #gimbynieznajo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 5