Wpis z mikrobloga

  • 0
@Muodyhuopiec1919 Pan ze zdjęcia regularnie goli owłosienie na całym ciele, raczej robi to jego housekeeperka. W serii " living large jay cutler" w jedym odcinku jest to wlasnie pokazane. Dziwięk przy goleniu przypomina ten przy skrobaniu ryby z łusek heh. O owlosieniu na ciele decyduje dehydrotestosteron (DHT)ktory konwertuje z testosteronu i w zależności jak i ile konwertuje i jak organizm reaguje na podwyższony poziom dehydro taki zarost mamy. Ogólnie przy zwiększonej
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: napisałeś że ładują hormony a mimo to są gładcy. Więc Ci napisałem, że są gładcy bo się depilują i Twój argument jest inwalidą (mimo że przemawia za prawdziwym twierdzeniem - wysoki test =/= duże owłosienie i łysinie na głowie).
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: no zgadza się, ja sam wbijam i mam gęste włosy.
Ogólnie masz rację, że wysoki poziom testosteronu nie musi oznaczać dużego owłosienia na ciele i wypadania włosów na głowie, bo tu dużo zależy od genów, jednak argument jakiego użyłeś (gładcy kulturyści) jest słaby, ponieważ gładkość kulturystów wynika z depilacji - więc wpływ przyjmowanych hormonów jest w tym przypadku niemierzalny.
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: Świetny efekt przez rok. U mnie po 2 miesiącach widzę wyraźną różnicę w 'dopełnieniu' i linii zarostu. Po jakim czasie widziałeś mocne efekty? Jak robiłeś z goleniem? Ja teraz przycinam 2x w tygodniu na 2 mm żeby ok wyglądało.
  • Odpowiedz