Wpis z mikrobloga

Mimo wygranych w sądzie z TVP, nadal nie otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze wnioski w aż pięciu sprawach dotyczących: oglądalności telewizji publicznej, delegacji na Mundial, ,,Korony królów", kosztów Sylwestra oraz zamiany materiałów na stronie Wiadomości.
Czy doczekamy się w końcu informacji? Czy telewizja publiczna dalej będzie kpić z dostępu do informacji publicznej? Czy dowiemy się tego w następnym odcinku naszych zmagań? Ile będzie trwać ta telenowela? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://siecobywatelska.pl/niejawna-telewizja-polska/


#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #tvp #koronakrolow
  • 47
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Watchdog_Polska:

Kto, wbrew ciążącemu na nim obowiązkowi, nie udostępnia informacji publicznej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Coś tam coś tam chlew coś tam gówno
Mamy art. 231 §1 kk, w którym jest jak byk o "nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego", można założyć, że konstytucyjne uprawnienie jest ważne - bo jest w Konstytucji - I że podlega szczególnej ochronie
sik zrobimy przepis karny który
@Nahcep 13 kwietnia 2018 hahahaha faktycznie newsy sprzed roku, gratulacje. Ponad połowa to jakaś propaganda, no ale ważne, że obywatele RP zadowoleni ( ͡ ͜ʖ ͡) Nawet wyborcza czasami coś innego napisze, białorycerzyku ( ͡º ͜ʖ͡º)@Niczyji pewnie, że biorą, ale ile się naprosiłem by się przyznali. Oczywiście jest to jedna z jego fundacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@crest: ostatnie jest z poprzedniego tygodnia
I jakbyś wszedł na ich stronę (nie wyskoczy Soros I nie odgryzie jajek, obiecuję) to zobaczysz, że obecna główna akcja to pytanie partii o finanse - nie podlinkowałem tylko dlatego że, o dziwo, Twój klub jest jednym z dwóch najmocniej stroniących od odpowiedzi. Drugi też jest oczywisty btw

(I w 2018 rządził ktoś inny?)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crest: I jeszcze jedno, bo zauważyłem przytyk teraz - ja jestem obywatelem polskim i jestem z tego zadowolony, pochwal się swoim żebyśmy wiedzieli czyje wpływy reprezentujesz( ͡ ͜ʖ ͡)
@crest: @Niczyji: tak biorą, jest to udowodnione w sprawozdaniach finansowych. To żadna tajemnica chociaż watchdog unika tematu jak ognia. To wstyd, że ktoś bardzo polityczny wspiera takie organizacje, które z założenia powinny być uczciwe i patrzeć wszystkim na ręce a okazuje się pieniądze rządzą wszystkim i każdego można kupić.
@Nahcep od roku tylko kilka innych spraw, a reszta tylko przeciw władzy i TVP. Jeszcze do tego jakaś mania przesladowcza, jakieś wpływy? Typowe dla KODziarzy i ubeków sposób, jak nie jesteście z nami musicie być agentami obcego wywiadu, stara dobra szkoła komunistyczna jak widzę.

@Haramb3 na tym synek polega demokracja, że mogę popierać kogo chce, a nie kto ty, albo twoja partia mi powie XD
@FantaZy: Niestety, nie ma już opcji wołania plusujących dany wpis przez mirkolisty. Możemy spróbować zapamiętać, by zawołać Cię do ciągu dalszego z TVP. Możesz też dołączyć do ekskluzywnej grupy,


które wołamy do każdego wpisu. ( ͡º ͜ʖ͡º)