Wpis z mikrobloga

@Nunino: 1. Szczerze mówiąc to jak dla mnie Warkocz > Małpiszon. O wiele bardziej wolałbym mieć w Romie Palacio, niż Teveza.

2. Nie wiem jak się mają sprawy z Buffonem, ale Handanović grał kozacko i na pewno był w pierwszej trójce bramkarzy Serie A. A z formą Buffona jest różnie - pokazał to na pucharze Konfederacji.

3. Gdyby mieli całą zdrową kadrę, to w sumie bym się zgodził. Palacio to jeden
@Wojt_ASR: Gdy jest w formie :P Wszyscy gdy sa w formie to sa dobrzy :P. Tevez jak jest w formie to nalezy do czolowki napastnikow w europie :P. Milito odkad Mourinho odszedl nie gra tego co gral i chyba juz nie zagra.

Ale szczerze wole zeby Roma zajela miejsce do LE/LM niz Inter. Z takim prezesem i takimi skapstwem to daleko nie zajada.
@Wojt_ASR: Sorry, ale mnie zdecydowanie bardziej przekonuje atak El Shaarawy-Balotelli. Jeszcze w rotacji jest porządny Pazzini, który miał dobry sezon. Jeszcze teraz pewnie do Milanu dołączy Ljalić, także podpunkt 3 jak dla mnie bujda.
@Waaldo: No tutaj sie zgodze. Milan ma najmocniejszy atak, ale Napoli sciagajac kogos do Cavaniego moze miec mocniejszy. Zreszta zobaczymy za 1,5 miesiaca kto bedzie najlepiej rozgrywal poczatek sezonu.

@gosuvart: Popatrz sobie :P dobre jajca sa. Ostatnio na stronie Interu przeczytalem ze chca kupic Lichego z Juve jak ich nie stac na Isle za 9mln :P