Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: Wiem, że antifa to ekstremiści, ale serio pobili kogoś bo miał polską flagę? Kilka razy czytałem to, że jak prosiłem o jakiegoś linka do artykułu czy filmiku to zwykle usuwali mój post.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Ja się zawsze zastanawiam skąd ludzie mają czas na takie pierdoły? Nawet gdybym był (teraz ku.wa nie wiem jak to nazwać żeby poprawnie było) o innych poglądach seksualnych, to miałbym wygrzmocone na to, co myślą o tym inni. Mam swoje życie, obowiązki każdego dnia, praca, dom to musiałoby mnie nieźle popieścić żeby wychodzić z flagami na ulice.
  • Odpowiedz
@Arkil: kiedy antifa pobiła kogoś za flagę polski? Znaczy nie mówię, że gdyby tak się stało to byłoby dobre, bo sytuacja byłaby identyczna jak by kogoś pobili za tęczową flagę, ale w Polsce nie ma takich przypadków.

@Shellthorn: też się dziwię skąd ludzie mieli czas walczyć z komunistami czy nazistami. Przecież ludzie mieli swoje życie, obowiązki każdego dnia, pracę, dom to po co w ogóle byli akowcy czy
  • Odpowiedz
@infotele: łał 8 lat temu. I to nawet chyba nie polska antifa, bo ta praktycznie nie istnieje, a niemiecka. W tym czasie mieliśmy tysiące przypadków homofobii i wiele marszy, które zostały zaatakowane przez radykalną prawicę.
Co nie oznacza, że pochwalam działania antify, od razu mówię.
  • Odpowiedz
@Shellthorn: ja też mam generalnie #!$%@?, co mówią o mnie ludzie, ale homoseksualiści nie mogą brać ślubów. Pewnie wiesz, że ślub to nie jest jedynie wyznanie miłości i gwarantuje pewne prawa małżonkowi? Np. w przypadku wypadku lekarz nie udzieli ci informacji na temat zdrowia chłopaka, bo jesteś jego partnerem. W Polsce tylko parsknie śmiechem ( ͡° ͜ʖ ͡°). W przypadku rozstania też masz komplikacje. Warunki rozwodu
  • Odpowiedz