Wpis z mikrobloga

@kejterr Mnie też wołaj proszę.

A i jak by co się chciało to możesz podliczyć ile takich przypadków było po obu stronach żeby rzetelnie podsumować czy tak samo się zachowują.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Ja mam jednak wrażenie, że jak Antifa kogoś pobije to 99% ludzi mówi, coś w stylu: "co te oszołomy znowu #!$%@?ą". Jak ludzie ze skrajnej prawicy kogoś pobiją na marszu to w uj ludzi na wykopie twierdzi, że dobrze tak tęczowym pedałom, albo że ustawka czy prowokacja.
  • Odpowiedz
@Shellthorn:

to miałbym wygrzmocone na to, co myślą o tym inni.


Myślałbyś inaczej gdybyś idąc ulicą widział pary trzymające się za ręce albo całujące na pożegnanie podczas gdy Ty ze swoim chłopakiem w takich sytuacjach zostalibyście zwyzywani lub nawet pobici. Ci ludzie wychodzą na ulicę pokazać, że tak nie może być i że nie zgadzamy się na to.
  • Odpowiedz
@Arkil: kiedy antifa pobiła kogoś za flagę polski? Znaczy nie mówię, że gdyby tak się stało to byłoby dobre, bo sytuacja byłaby identyczna jak by kogoś pobili za tęczową flagę, ale w Polsce nie ma takich przypadków.


@Shellthorn: też się dziwię skąd ludzie mieli czas walczyć z komunistami czy nazistami. Przecież ludzie mieli swoje życie, obowiązki każdego dnia, pracę, dom to po co w ogóle byli akowcy czy
  • Odpowiedz