Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich którzy płaczą ze #iphone za drogie i w ogóle tylko Android to mam taki protip.
Kupiłem iphone SE, gwarancji jeszcze 8 miesięcy, 32GB za 480 zł. Po tyle ten model śmiga. Działa mega płynnie, najnowszy #ios płatności Apple Pay i otrzyma tez ios 13, wiec spokojnie na dwa- trzy lata użytkowania wystarczy. Proszę wskazać mi konkurencje w postaci Androida w tej cenie. Pozdrawiam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@golagolagola 3 lata temu kupiłem mi5 za 750zl, działa idealnie jedynie musiałem zdjęcia przerzucić z telefonu na kompa bo jednak 40gb było odczuwalne kiedy trzeba coś wrzucić z galerii. Cieszę się że mogłem pomóc. Historie o zacinających się telefonach były dobre w 2010roku.

Pomijając fakt że ip8 ma taki mały ekranik z ramkami do okola gdzie samsungi za połowę tej ceny są wypełnione po brzegi. Bardzo tandetne to wygląda w tych
  • Odpowiedz
@trejn: Mi taki wygląd pasuje właśnie, zwłaszcza kanciasty SE, a nie ekrany po 6-7 cali, pokaz mi fajny wydajny sprzęt z ekranem 4- calowym dla osób, które lubią kompaktowe urządzenia
  • Odpowiedz
@golagolagola: od 3 lat zaden producent nie tworzy telefonow z ekranem mniejszym niz 5cali. To pokrywa sie mniejwiecej z momentem wprowadzenia minimalnych ramek ekranowych. Jest to podyktowane trendami i potrzebami konsumentow.
W dodatku ludzie mocno naciskaja na duze baterie, co pociaga za soba jednak zmiane gabarytow. Iphone se ma aku ~1700mAh i widze ze caly internet od updatu do iOS 12 piszczy jak zle bateria dziala po updacie.
Cos za
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Trendy nie zawsze są słuszne. Wiele osób szuka telefonu pokroju 4,5-5 cali, ale nie, każdy musi nie mieć ramek, mieć 6,5 cala i nocza. Bezsens, każdy smartfon z andkiem wyglada tak samo różnią się tylko prockiem, aparatem i RAMem
  • Odpowiedz
@golagolagola: i systemem i wsparciem i konstrukcja, jest tych roznic troche, tabliczke czekolady mozna zrobic na dziesiatki roznych sposobow.

Co do rozmiarowki masz racje, ale niestety tak to juz jest ze teraz telefon bardziej przypomina tablet. I jak kiedys wysmiewano ludzi z tabletem przy uchu, tak teraz pewnie skwitowano by to stwierdzeniem, ma po prostu troche wiekszy telefon.
  • Odpowiedz