Wpis z mikrobloga

Mam niektywne holenderskie konto ing, a dwa lata temu podpisalismy z kumplem jakies papiery w otto i bez zadnych problemow dostawalismy co miesiac zwrot za ubezpieczenie. Teraz znowu jestesmy przez otto, on dostal hajs bez zadnego starania sie, a ja nie, bo holenderskie ing zablokowane.

Czy jak je odblokuje, to ta kasa tam bedzie? I czy da sie to konto odblokowac wogole? Jezeli wyslali mi hajs, a ono bylo zablokowane, to po odbolokowaniu nie bedzie zadnych problemow i przelew z belastingu na lajcie przejdzie?

#holandia #emigracja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pjoter88: mam zamiar tam jutro isc i mam nadzieje, ze masz racje. Korzystalem regularnie do maja 2018, potem przerwa, hajs wyplacony i kolo stycznia sie polapalem, ze nawet na konto zalogowac sie nie moge. Po pol roku nieakywnosci usuneliby je? Umowa podpisana w 2015, papiery zostaly w Polsce, nic teraz sprawdzic nie moge.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Delo: Jak dostal hajs bez zadnego starania sie? () Myslisz, ze holenderski urzad skarbowy rozdaje szmal na prawo i lewo, bez zadnej weryfikacji co i komu sie nalezy?
  • Odpowiedz