Wpis z mikrobloga

Nwm jak wy, ale ja chyba większego pozera nie znam :D Koleś był na kilku treningach MMA a napina wite to każdego zdj jakby jakimś Mcgregorem był XD Do tego goli się na łyso i zapuszcza brodę i wygląda jak lump, koleś ewidentnie chcę groźniej wyglądać, i siać postrach wśród 15 latków. Typ wyżej sra niż dupę ma :D
Największy git na YT a dawał ludziom 30 zł a sam miał z tego ok. 130 zł zysku, gdyby jego widownia to wiedziała to by go na widłach wynieśli XD Chociaż jego widzowie pewnie by ich nawet nie utrzymali w rączkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daj plusa jeśli ciebie też on w-----a
#famemma #patostreamy #danielmagical #boxdel #heheszki #youtubeshore #mma
w.....o - Nwm jak wy, ale ja chyba większego pozera nie znam :D Koleś był na kilku tr...

źródło: comment_wZDvuVcAPSRH2DwM5SxqOTUuHmNbHg00.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominika-baczek: nie, nie ściąłem włosów tylko z tego powodu, był on jednym z powodów i bladego pojęcia nie mam co w tym złego? no po to się min. człowiek ścina na łyso: dla wygody (nie trzeba suszyć włosów po myciu), dla efektu wyostrzenia rysów twarzy i dla nuty groźnego wyglądu xD
@wieszjo: co konkretnie w tym co napisałem jest takiego pozerskiego? nie napisałem że CHCĘ BYĆ HURDUR GROŹNY
  • Odpowiedz
@wieszjo: ale ja wiem co napisałem i podtrzymuję to co napisałem tamtemu różowemu. napiszę jeszcze raz i nawet ci pogrubię capslockiem
UWAŻAM, ŻE TA GROZA KTÓRĄ DODAJE TAKIE ŚCIĘCIE WŁOSÓW JEST BARDZO KORZYSTNA DLA MNIE, NIE ZROBIŁEM TEGO TYLKO I WYŁĄCZNIE ŻEBY GROŹNIE WYGLĄDAĆ BO MAM INNE WARTOŚCI W ŻYCIU NIŻELI PRÓBA KARMIENIEM SIĘ STRACHEM OBCYCH LUDZI, ALE PO PROSTU UWAŻAM TO ZA FAJNY ,,EFEKT UBOCZNY'' ŚCIĘCIA SIĘ NA ŁYSO,
  • Odpowiedz
@majkelwykopowicz: Ok, i spoko, wcześniej napisałeś tak że zabrzmiało to jakbyś to zrobił tylko dlatego aby groźniej wyglądać, na przyszłość musisz pisać co masz dokładnie na myśli bo obca osoba nie czyta ci w głowie, pozdro !
  • Odpowiedz
@wieszjo: faktycznie, też może trochę wyolbrzymiłem to co napisałeś i niepotrzebnie się czepiam. tak czy owak, wrogów na wykopie sobie nie szukam i nie chce mi się toczyć żadnych wojenek także pozdrawiam ciebie i liczę że także traktujesz tą rozmowę jako zwykłą dyskusję niżeli jakąś próbę do zaczęcia konfliktu bo nie znam cię i nie widzę podstaw żeby drążyć jakąś dramkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wieszjo: Chlopie rzeczywistosc jest taka ze na chwile obecna wszystkich by poskladal w swojej wadze i +7kg.. Purpurowy pas w tych czasach co on zdobywal bylo bardzo ciezko zdobyc. Moze i jest pozerem itp ale bic to on potrafi i nie powinienes umniejszac mu tym bardziej ze zapewne nigdy tyle czasu nie poswieciles na macie jak on.
  • Odpowiedz
@Jax89: Nigdzie nie kwestionuje jego umiejętności parterowych. Ale śmieszy mnie jego kreacja bo jeszcze nawet żadnej walki nie stoczył :D A że jest pozerem to wiadomo, ciągle groźne miny, ścięcie włosów, broda nie zadbana, do każdego zdj napinana łapa jakby komuś chciał zaraz z-----ć.
A jest to dla mnie śmieszne ponieważ nidgy wcześniej taki nie był, dopiero od momentu gdy zaczął mma trenować :D
  • Odpowiedz